Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, milyen tapasztalatotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen tapasztalatotok van biszex srácokkal?

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 15:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Senkinek semmi?:)
2015. dec. 20. 16:14
 2/4 anonim válasza:
100%

Ugyanolyanok, mint egy hetero srác. Nem tudom, pontosan mire gondolsz, de szerintem nagyjából semmiben nem térnek el tőlük. Hiszen ha lány vagy, akkor ugyanolyan, mintha egy hetero fiúval járnál, nem? Akkor jobb esetben úgyis csak veled van, és fel sem tűnik, hogy biszex.

-egy biszex lány-

2015. dec. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig pozitív :)
2015. dec. 22. 12:29
 4/4 Droid78 ***** válasza:
100%
bocsi, hogy kommentelek. Bi pasi vagyok. Több eshetőség is van. A pasi felhagy a pasizással, de akkor belül úgymond örlődik, mert vágyakozik. Másik, hogy megengeded neki, hogy pasival is legyen. Itt persze jön a sokak által feltett kérdés, megcsalás e. De így nem titokban teszi. Harmadszor, van hogy belemegy a nő a hármasba, és akkor a lelke jobban viseli. Jelen helyzetemben amiben én vagyok, sajna titkolnom kell, mert nem tolerálná. Őt hamarabb megismertem, mint a pasik utáni vágyan. Így nem tudtam elmondani a kapcsolatunk elején.
2015. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!