Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért izgatnak ezek a dolgok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgatnak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
Valamiért mostanában kósza gondolataim kezdtek terelődni a férfiak felé. Én amúgy imádom a lányokat, csak valami okból elkezdtek érdekelni a pasik is, nem tudom miért. De itt nem közösülésre gondolok mert az undorító csak nagyon laza dolgokra. Ez normális? Mert nem szeretnék homokos lenni és nagyon félek hogy ettől ki fogok bukni. f/21

2015. dec. 28. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiába nem szeretnél "homokos" lenni, ha a vágyakozol a fiúk után is. Akkor max biszex vagy. És mi van akkor? Attól még nem dől össze a világ. Üdv a klubban.
2015. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, hát persze, az olyan tök természetes tényleg, csak én undorodom az olyantól hogy pl orálisan kielégítsek egy pasit, akkor már inkább kinyalok egy jó puncit. ;) Ez csak szimpla kíváncsiság és olyan srácot keresek aki elsősorban velem egykorú és ő is laza dolgokra lenne vevő. Nem éces buznyákokat, akik csak azért beadják hogy kezdő biszexek mert fa..hiányuk van.
2015. dec. 28. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem szeretem a homárokat de a kérdező válaszától felröhögtem :D
2015. dec. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy ezzel egyedül. Én is hasonlóan érdeklődöm a pasik iránt, pedig barátnőm van. Ez csak puszta kíváncsiság.

Ha gondolod írj. 22/F

2016. márc. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a (mostmár egyre gyakoribb) kíváncsiság.

Biszex vagy, de szerintem ezzel semmi baj, élvezd ki az életet és valósítsd meg az álmaidat

2016. márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!