Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen életet élnek az olyan...

Milyen életet élnek az olyan emberek, akiket szexuálisan olyan dolgok izgatnak, ami fizikai képtelenségek? Ha a jövőben lesz ilyen Mátrix-szerű virtuális valóság, akkor végre kiélhetik a vágyaikat?

Figyelt kérdés

Olvastam egy angol nyelvű cikket, hogy vannak olyan szexuális fétisek, amiket nem lehet kielégíteni, mert olyan dolgok, amik a valóságban nem lehetségesek.


Pl. van olyan aki arra izgul, hogy a partnere egy óriásnő lenne, ilyen 10-szer akkora, mint egy normális ember, vagy ő zsugurodna össze akkorára, mint egy egér, és az óriásnő uralkodna felette, bedugná a fenekébe, vaginájába, stb. Van olyan, aki azt szeretné, ha a partnere egy robot lenne, tehát ugyanúgy viselkedne, mint egy igazi ember, de belül gép lenne, mint a Terminátor, olyanról is olvastam, aki azt szeretné, ha a párja teljes mértékben tudna uralkodni a tudata felett és irányítaná, mint a Harry Potter-ben az Imperius-átok, sőt olyat is láttam, aki az olyan képzeletbeli nőkre izgul, akiknek amikor megjön, nem mestruálnak, hanem tojást tojnak, mert nem az emlősökből, hanem a dinoszauruszokból fejlődtek ki.


Ezek nyilván olyan szexuális vágyak, amiket a valóságban nem lehet kielégíteni. Az ilyen embereknek milyen a szexuális életük? Kénytelenek a maszturbálásra hagyatkozni, miközben ilyen élethelyzetekről fantáziálnak?


Ha a jövőben lenne olyasmi virtuális valóság, mint a Mátrixban, hogy bekötik a tudatukat és megjelennek egy virtuális világban, ahol a szintén bekötött párjukkal kiélhetnek ilyenek, az megoldaná ezt a dolgot?



2015. nov. 27. 19:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!