Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk milyen gyakran viseltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk milyen gyakran viseltek tangat? (15-25 eves korosztaly)

Figyelt kérdés
Milyen szinut, szabasut?

2015. dec. 29. 16:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te fiú vagy lány vagy?


Én mindig tangát hordok. :) Jó pár éve már, hogy barátnőm ötletére, meg a kedvéért is átszoktam a tangára, azóta másfajtát nem is hordok. :) Nekem is és neki is nagyon bejön. :)


Színben van fekete, barna, szürke, fehér, kék, piros.


Fazonban sima hétköznapi férfi tanga mind, semmi extra elefántorr vagy ilyesmi. :) Persze azért nem egyformák, van olyan ami elöl szélesebb, és van ami egész keskeny, hogy éppen elfér benne a zacsim. :) Hátul szintén van aminek kicsit nagyobb háromszöge van, és van ami szinte csak egészen pici, majdnem madzagnyi.


A középső fenékbe vágó fenékpántja viszont mindnek egészen keskeny, kb 1cm. :) Nekem ezek a vékony, keskeny pántúak jönnek be, nem szeretem ha alul széles a pántja. :)


Anyagra van pamut, és teljesen nejlon is. :) Télen általában a pamutot szeretem, nyáron meg inkább a nejlont, mert sokkal vékonyabb, szellősebb, szinte teljesen átlátszóak a nejlon tangáim. :) Nyáron akkor veszek általában pamut tangát, ha olyan helyre megyek ahol más megláthat benne, pl orvos. Ilyenkor azért mégse illik átlátszó nejlonban lenni. :)



Volna egy kérdésem hozzád kérdező, és a többi tangás fiúhoz/barátnőhöz is:

Ti hol szoktatok hétköznapra való férfi tangákat venni? Alig lehet kapni valahol.

2015. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Èn nyáron hordok a meleg miatt, sokkal jobb érzés.

ja változó, hol veszem. Lemilla (régebben), o-boy, rendelem, néha kínai.

2015. dec. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat vagyok tangában, nekem van férfi is, női is. A nőit ahogy előttem válaszolók is irták valoszinúleg a travi/cd hajlam miatt, csak itthon szoktam viselni, a férfit meg csak mert szeretem. A férfi tangáim is olyan klasszikus mindenhol vékony pántosak, csak elöl kicsit másabb mint a női hogy ne lógjon ki semmi belőle. Sok féle szinben van mindkettő. 27f/bi
2015. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

csak itthon,tehát álltalában minden nap.

szín:ami kezembe akad,van minden.

szabás:tanga basszus mijen lehet?bár van különbség de nem tudom megfogalmazni.

2015. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#13-as!


Te hogy férsz el elöl a női tangáidban? Nekem is van pár női, de nem jött be, mert mindből kilóg itt-ott valami. :) A férfi tangáimat viszont imádom, az kényelmes. :)


#11 voltam.

2015. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
2019. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!