Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen fertőzést lehet elkapni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fertőzést lehet elkapni anális szex közben?

Figyelt kérdés
Biszex vagyok, pasim van én vagyok az aktív, beöntés és gumi nélkül csináljuk, milyen bajom lehet?

2015. dec. 31. 15:23
 1/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
81%
pl: Húgycsőgyulladást.
2015. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

bakteriális fertőzéseket.

Ami ott jön ki, az minden, csak nem steril.

Gumi nélkül soha.

2015. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
HIV igencsak veszélyes. én elmentem volna előbb egy vizsgálatra hogy minden rendben mindkettőnknél e, aztán ha igen akkor mehet a buli..
2015. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Feltételezve, hogy a partnered nem fertőzött a szexuális úton átvihető betegségek tekintetében, akkor valóban a húgycsőgyulladás az elsődleges (ezért ajánlatos tele hólyaggal szexelni, majd utána többszöri megszakításos vizelési lökettel eltávolítani a bemászott kórokozókat). Utána viszont bizonytalan a következmény, mert a széklet-eredatű baktériumok nagyon ellenállók és felfelé másznak a húgycsőben. Megtalálhatják a prosztatát és ott egy életre megbújhatnak visszatérő prosztatagyulladást előidézve, de tovább is mehetnek a mellékherék felé és aztán hegesedéssel járó következmény, teljes meddőség is bekövetkezhet.
2015. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
81%
Sokfélét sajnos,nagyon fontos a higiénia!
2015. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Joe.38 ***** válasza:
77%
Puncitól 3 szor is kaptam betegséget. Popitól egyszer sem. 16 éves koromtól kedvelem a női popsit. Gumit bűdösnek is tartom és , ha már fel kell húznom, akkor punciba is rakhatom, ergó minek az anál? Popitól soha semmit nem kaptam el. Pedig nem egy nem két és sok -sok nagyon sok női popit kipróbáltam, használtam. Ismétlem csak akkor kaptam el punciból betegséget amikor csak egy alkalom és csak punci volt egy egyszeri kapcsolatból.
2016. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazokat kb. mint vaginális, vagy orális szex közben (herpesz, gonorrhea, chlamydia, szifilisz, HIV stb.). De anális szexnél azért is jobb a gumi, mert azért a végbélnyílás nem a legsterilebb része a testnek (megjegyzem, a vagina se olyan steril, mint azt sokan hinni szeretnék!), és akár egy húgycsőgyulladást, vagy súlyosabb esetben vesemedence-gyulladást is összeszedhetsz a végbélben lévő E. Coli baktériumok miatt. Ha mindenképp ragaszkodtok az óvszer nélküli szexhez, akkor szex után legalább annyit tegyél meg, hogy megmosod a péniszed (szappannal!), illetve megpróbálsz vizelni egyet (a vizelet segíthet kimosni a húgycsövedben esetleg felfele kapaszkodó baktériumokat). De teljesen biztosra csak óvszerrel tudtok menni, úgyhogy azt javasolnám inkább.
2016. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ahogy még mindig, a biztonságosabb szex szabályok a következők:

- Használj óvszert, minél gyakrabban, de ha megy, akkor a legbiztonságosabb, ha mindig használod.

- Használj síkosítót

- Rendszeresen menj HIV / szifilisz szűrésre

- Proktológus kontrollra is érdemes menni

- Oltasd meg magad a Hepatitis A és B ellen

- Minél kevesebbszer engedd meg, hogy beléd élvezzenek (anál és orál)


Bővebben:


[link]

2016. márc. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!