Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire jó érzés a passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó érzés a passzív szerep? Érdemes kipróbálni vagy nem nyújt akkora élvezetet?

Figyelt kérdés

2016. márc. 5. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom milyen az aktív szerep (nővel). Nekik is tud jó és rossz is lenni az anál. Ez ugye sok mindentől függ.

Ez nyilván pasinál is tök így van.

Mivel tudom milyen érzés ezen az oldalon, engem csak a passzív bi szerep érdekel.

Egész biztosan nagy gyönyöröket lehet "okozni". :)

2016. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér,aztán majd eldöntöd,hogy jó volt e. Nekem bejött.
2016. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos 16 cm feletti farok kényezteti az ánuszt biztos nem a legjobb érték, mikor jó vastag is. Én nem akarok semmi dugást, 25f.
2016. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó érzés. Én szeretem amikor dugva vagyok.

érdemes kiprobálni.De igazából nem te választasz,vagy bejön és úgy maradsz,vagy nem és akkor aktiv lesze

2016. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én kétszer próbáltam, de nem jött be. nem tudtam eléggé ellazulni hozzá, folyton befeszítettem és szarási ingert érzel közben. azon kívül csak aktív voltam. 28/F bi
2016. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az orált részesítem előnyben, de dugtak párszor és jó partnerrel, ha ellazulsz vagy "bejáratódik", nagyon jó lehet. Akár annyira, hogy hiányozni fog ha kiveszik :)
2016. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!