Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire fáj az első passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fáj az első passzív szerep? Milyen pózban érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én kutyapózban voltam passziv résztvevője az elsőnél!

de mivel nagyon akartam agyban is, rá voltam izgulva, igy nem fájt, sőt nagyon is jo volt. persze sikositot is kell használni!

2015. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is passzívként kezdtem, de végül az aktív szerep jobban izgatott, ezért megmaradtam ennél. Nekem nagyon jó volt az első, mi is kutyában csináltuk, majd a volt partneremnek is én vettem el a szüzességét, aki szintén nagyon élvezte. Mondjuk biztosan közrejátszott az is hogy kb. 45 percen át lazítottam, hogy be tudjon fogadni :D

19/F

2015. dec. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Féloldalt,kissé a has felé fordulva a felül lévő lábad felhúzva ...
2015. dec. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legfontosabb a jó partner. A póz másodlagos.
2015. dec. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondom ezt aktívként :)
2015. dec. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!