Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol lehet olyan férfias,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan férfias, hetero életet élő biszex srácokat találni akik titokban szeretnék ha orálisan kielégítené egy profin tudó másik srác?

Figyelt kérdés
Nem a meleg oldalakon fent lévő, lerágott csont mindenki által ismert melegeket szeretném, hanem olyanokat akik életükben, jellemükben is mindenhogy heterok de alkalmanként szeretnék ha ki lennének elégítve, de mást nem akarnak és elfogadják, hogy ez csak egy viszonzás nélküli kielégülés. Szerintetek hogyan lehet ilyen srácot/srácokat találni?

2016. febr. 5. 22:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki ilyet keres. Én legalábbis hasonlót.
2016. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
Ott ahol a 60 éves szüzlányokat akik eddig csk az én farkamra vártak!
2016. febr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Hoppá hoppá! Ellentmondás! Aki azt akarja, hogy egy másik srác elégítse ki, az nem ér hetero életet!
2016. febr. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Itt is
2016. febr. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem se hagyj ki.
2016. febr. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is hagynám
2016. febr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
En ezt szivesen vallalom:))
2016. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideje fontolgatom,hagynám! Békés megyében nincs sok ilyen lehetőség
2016. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szóval a helyzet az, hogy én azt mondják nagyon nagyon jól csinálom orálisan, de valahogy nem jönnek be egyáltalán a meleg, afektáló megjelenésükben vagy beszédükben sziporkázó lányos pasik. Ha már orálisan kényeztetni akarok valakit, férfit, az tényleg legyen pasis pasi. Igényes. Tiszta. Ápolt. Beszédében se nyávogó. És az a gond, hogy vagy vannak a melegek, vagy nincs olyan hetero esetleg nős pasi aki szívesen adná a fejét ilyesmire. Ezrét nem tudom, hogyan akadjak a nyomukra. Jó volna ilyesmivel foglalkozni a szabadidőmben, kedvtelésből. Persze lehet ez durván hangzik, de miért ne? Ki mivel tölti a szabadidejét szívesen.
2016. febr. 6. 16:13
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

de valahogy nem jönnek be egyáltalán a meleg, afektáló megjelenésükben vagy beszédükben sziporkázó lányos pasik



egy csomó meleg egyáltalán nem ilyen.ha elkezdenél randizgatni és nem csak fantáziálgatnál akkor magad is rájönnél

2016. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!