Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi és szubmisszív szubmisszív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi és szubmisszív szubmisszív hajlamú fiúk, ti milyen nemű emberrel próbálnátok vagy próbáltatok ki ilyen jellegű dolgokat?

Figyelt kérdés
Nekem eddig csak nőkkel voltak ezzel kapcsolatos tapasztalataim, élményeim viszont mostanában kíváncsi vagyok milyen lehet a saját nememmel is kipróbálni.

2016. márc. 6. 14:17
 1/3 A kérdező kommentje:
*szubmisszív véletlenül kétszer lett leírva
2016. márc. 6. 14:19
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal (25 alatti) , vékonyabb, kevesebb szőrrel rendelkező sráccal, vagy 40 alatti szimpatikus nővel.

29F

2016. márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én bi sub srác vagyok, a bdsm leginkább férfival izgat. Egy alkalommal már volt is ilyen élményem, nagyon jó volt. Sportos, izmos vagyok.

29/F

2016. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!