Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szeretem az egyik tanáromat....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem az egyik tanáromat. Volt már valaki hasonló helyzetben? 19/L A tanárom 39/N

Figyelt kérdés
Szeretném őt valahogy kiverni a fejemből. Voltak már mások is ilyen helyzetben ,ha igen örülnék ha megosztanátok velem esetleg írnátok privátba ha valakinek van kedve.
2016. márc. 7. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Igen. Ki is rúgtak mindkettőnket. A tanár meg azóta munkanélküli.


23/N

2016. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom.
2016. márc. 7. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz pasi vagyok, de voltam hasonló helyzetben.

Egyetemen az egyik tanárnővel keveredtem hasonló viszonyba.

Mire elfelejtettem volna addigra pont összefutottunk egy szórakozóhelyen, neki a barátnői ünnepeltek valamit én meg az ismerőseimmel mentünk berúgni. Bizonyos mennyiségű ital után leszólítottam beszélgettünk, majd minden jól alakult.

Két hétre rá már titokban jártunk össze(akkor még tanított). Neki tetszett a féktelen vágyam és a fokozott szexuális étvágyam fiatalságom, lendületességem, nekem meg ő ahogy csak volt.

A vége az lett, hogy amikor ment nyaralni Horvátországba akkor mentem vele én is és mint kiderült hosszú távon nem illettünk össze. Azért 27 év korkülönbség sok!

De ha kiderült volna akkor az ő karrierjének vége és engem is kicsapnak.

De amíg titokban jártunk össze addig hihetetlen kaland volt...

2016. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy megosztottad velem a történetedet.
2016. márc. 7. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!