Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Veletek is előfordult már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult már hogy suliban, munkahelyen vagy buliban haverok szexuálisan zaklattak titeket? ( fogdosódás, ölelkezés stb. )

Figyelt kérdés

Engem rendszeresen zaklattak a fiuk a suliban, de élveztem is :-) ök ezt nemtudták .

várom a történeteket

23/f/b



2016. márc. 8. 06:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,engem a koleszban.
2016. márc. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

hozzám egy csaj dörgölte a mellét aztán fenekemet fogdosta

később rátért a lényegre

meg is lepődött

mikor vissza nyultam a méretes cickoihoz

aztán ugy hozta a sors hogy nyáron szoknyába a padon be is nyultam, nedves volt rendesen

folytassam?

2016. márc. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem, köszi:DD
2016. márc. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2-es, kérlek folytasd, mostmár kíváncsivá tettél! ;-)

23/f/bi

2016. márc. 8. 06:42
 5/11 A kérdező kommentje:
1-es elmesèled?
2016. márc. 8. 07:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok. El,de csak privátban.
2016. márc. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

1-es akkor privátban ird le ;-)

köszi

2016. márc. 8. 12:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En meg suliba jarok es velem isbez van!sot amiota tudjak a barataim azota "direkt"csinaljak!
2016. márc. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as leirod hogy miket szoktak csinálni veled?

ne ertsd félre de ha akarod irhatod privátban is. :-D

2016. márc. 9. 07:07
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egyszer osztálykiránduláson volt (fiú osztály), hogy kitalálta az egyik srác, hogy üveget pörgetünk és akire mutat, az vetkőzik meztelenre és úgy is marad. Legtöbben benne voltak, én meg nem akartam kimaradni, de persze én lettem, akire mutatott... Szóval nem igazán akartam vetkőzni, de ők meg mondták, h így jártam, csináljam... aztán a pólómat nagy nehezen levettem, de többet nem akartam. Erre odajöttek és leszedtek rólam mindent (pia is volt nyilván). Fura volt, mert rohadt megalázó volt, de izgató is. Egyik srác meg is fogdosott durván, aztán kitalálták, h folytatják és akire mutat az üveg, azt le kell szopnom. Szóval az egy elég érdekes este volt és elég sok srácnak okoztam kellemes perceket... Akkor vegyes érzés volt, most izgalmas rá visszagondolni.
2016. márc. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!