Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero pasik! Nektek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero pasik! Nektek egy szőrtelen jó testő srác, vagy transzi fiú ugyanolyan taszító szexuálisan, mint egy másik férfias szőrös pasi?

Figyelt kérdés

2015. dec. 26. 21:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Egy hetero pasinak mindenképpen taszító egy másik pasi,akár szőrös,akár szőrtelen.
2015. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

de az volt a kérdés hogy ugyanolyan-e?

egy lányos és egy férfias pasi

2015. dec. 26. 21:54
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
a férfi szőrös. van aki jobban van aki kevésbé. most divat a nyirkálás. de elsősorban ebben a régióban. Tőlünk nyugatabra most sem. ez a túlzott igényeskedés ami taszító.úgy tudom megfogalmazni,hogy egyik sem vonzó de a természetes testű az nem feltűnő így nem zavaró így elfogadhatóbb.én szőrös vagyok nők szeretik.
2015. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

az igényeskedés, aki szőrtelenít?


ha nem szőrtelenítenének, a nők is szőrösek lennének. ennyit erről. nem tudom mi baj van vele, ha egy fiú szőrtelenít, attól eltekeintve, hogy homo, vagy hetero..

2015. dec. 26. 22:00
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Mivel heteró vagyok nekem tök mindegy, hogy mit kezdesz magaddal! Szőrtelenűl sem fogsz bejönni! Gyenge próbálkozás!
2015. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Én 30+ vagyok, és gyárilag nem vagyok szőrös, a karom enyhén, a lábam is, ha napozok sokat, alig látszik, mellkas stb, semmi, mondom gyárilag nem, akkor nem vagyok férfi? Esetleg gyárilag vagyok "igényeskedő"?

A válasz:

Igen, nem vonz szexuálisan ugyanúgy, max. ha hasonló valakinek a szőrmenti szokása, az azt mondja, hogy igényesebb, de nem lesz számára kevésbé "taszító" szerintem.

2015. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van egy enyhe beütésem, de nekem változó. Mmint a nőkre bukok, barátnőm van, de van pár barátom, akiket simán megölelnék, mert nem taszítanak. De vannak akiket nem. És mindkét csoportban vannak ilyenek is, olyanok is. Egyénfüggő. De ha egy idegen embert kéne, akkor sincs különbség.
2015. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"Mivel heteró vagyok nekem tök mindegy, hogy mit kezdesz magaddal! Szőrtelenűl sem fogsz bejönni! Gyenge próbálkozás!"


hát nem akarok neked tetszeni, megnyugodthatsz. egyébként sem ez volt a kérdés.


tényleg csak kíváncsiságból kérdeztem.

nekem melegként meg inkább a szőrös pasik jönnek be, a lányosak kevésbé.

meg ismerek olyan hetero férfit, aki kipróbálta már transzvesztitával, de azt mondta, egy szőrös férfi testétől kirázza a hideg.

2015. dec. 26. 22:28
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Én azt nem értem aki homokos, miért érdeklik a heteró pasik...
2015. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
fel tettem egy kérdést, ami hozzájuk szól. mi van akkor?
2015. dec. 26. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!