Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Baratom van 2 eve meg is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom van 2 eve meg is izgatnak a lanyok?

Figyelt kérdés

Mindent meg kapok baratomtol minden ertelemben ...

De ha esetleg lannyal ugy lennek az megcsalasnak szamitana?

Nagyon regota ki probalnam lannyal de eddig sose jott ossze...



2016. márc. 15. 17:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Kimaradt: 17/L
2016. márc. 15. 17:20
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Megcsalásnak számítana..

De beszélhetsz vele erről, hogy egy hármasban esetleg. Szerintem simán benne lenne.

2016. márc. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem lenne benne beszeltem vele errol h mitszolna harmashoz hatarozottan azt mondta hogy nem else tudja kepzelni hogy massal csinalja rajtam kivul.

Szerinte 3csajt is ki teszek annyira ertem a dolgom ( ez az o velemenye) .

2016. márc. 15. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran vagytok egyutt baratoddal :)?
2016. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen... De meg is vagyom ra h csinaljam egy lanynak
2016. márc. 16. 22:44
 6/6 anonim válasza:
100%
2és fél éves kapcsolatom volt, de nem feküdtem le a sráccal mert bármilyen hihetetlen is, szerettem, de nem vonzodtam hozzá. Szakitottunk, és rájöttem hogy mindig is tetszettek a lányok és kiakartam probálni egy csajjal.. Megis tettem, és most már 3 honapja boldogok vagyunk a barátnőmmel. Lehet hogy te csak kiváncsi vagy, de valoszinü hogy biszex vagy, de ezt csak akkor tudod meg ha kiprobálod. 17/BI/L
2016. márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!