Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kipróbálnám, de a párom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogesz:) kérdése:

Kipróbálnám, de a párom nem szeretné, mi legyen?

Figyelt kérdés
Már a negyedik barátommal vagyok kapcsolatban, 3 hónapja vagyunk együtt. Ő szeret domináns lenni az ágyban, ugyanakkor egy csendesebb emberről van szó de egy igazi állat is. Már igen rég óta kipróbálnék egy hármast, és meg is kérdeztem a dologról. Úgy gondoltam hát melyik pasi ne szeretne még egy csajt az ágyikóba ha a barátnő is kifejezetten szeretné kipróbálni. Ő azt mondta nem nagyon vonzza a dolog, engem viszont igen. Már azon is gondolkoztam, hogy mi lenne ha szimplán egy lánnyal feküdnék le, de az elég genyó húzás lenne független attól, hogy ez nem feltétlen megcsalás..inkább elhallgatás..hazugság. A lényeg hogy nem lenne szép dolog. De akkor mégis hogy oldjam meg hogy a barátomnak se legyen rossz, és hol találhatok olyan lányt aki benne lenne a dologban?

2016. márc. 18. 14:23
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
73%
Szakíts! Aztán azt csinálsz amit akarsz.
2016. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%

Ez teljes mértékben a párod mentalitásán múlik. Engem sem izgat kifejtetten a 2csaj felállás, de kipróbálnám, már csak azért is hogy kihúzzam a bakancslistámról.

De az sem zavarna, ha szimplán lefeküdne a párom egy másik csajjal amíg őszinte marad.

2016. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%

Nem kertelni kell, kisasszony, hanem elmondani neki, hogy ez igazából a te vágyad lenne, hogy lánnyal legyél. Néha az "úgy gondoltam" helyett jobb az egyenesség.


38/N

2016. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%

100 egészséges,HETERO,pasiból,99 imádná,ha hoznád a barátnődet!


Lányt hol találtok?


Szórakozóhelyek,plázák,net,de sok prosti is vállal párokat.

2016. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem ennek örülnének a pasik, de ő jelenleg a negyedik barátom és ebből egyetlen egy lett volna benne, de ő megcsalt szóval az neki életmód volt..
2016. márc. 18. 14:48
 6/28 anonim ***** válasza:
60%

Jol latod!

Az en pasimnak is megfordult a kis fejeben az otlet...

30/L

2016. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Dreamer88 ***** válasza:
97%

Lehet, hogy csapdának tekinti.


Egy alternatív megoldás lehet egy swinger klub is.

A közhiedelemmel ellentétben nem kell ott fűvel-fával lefeküdni és orgiákat tartani. Lazán lehet, hogy egész este csak egymással vagytok egy zárt szobában.

Ott megkérhetsz csajokat, hogy csatlakoznának-e vagy megengedheted egynek ha nyit rá.

2016. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Húú ez jó ötlet!! Köszönöm!:)
2016. márc. 18. 15:06
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

Én a swingert javasolnám, mert ott mindent lehet, de semmi sem muszáj! :)

Viszont azt tudni kell, pláne ha hosszú távon tervezel a jelenlegi barátoddal, hogy nem mindenkinek való a hármas. Nekem az előző kapcsolatom pl. egy ilyen hármas szexre ment rá. Nagyon sok beszélgetés, önismeret és bizalom kell hozzá. Lehet, hogy a párod pont azért nem rajong az ötletért, mert fél attól, hogy ez tönkre teheti a kapcsolatot. Beszélgessetek erről őszintén, nyíltan.

2016. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
34%

Úgy látom a pasid olyan mint én. Ha velem jön össze egy csaj, úgyis tudnia kell, hogy nem vagyok benne ilyesmiben. Sőt, lehet dobnám is azt, aki ilyenre vágyik.

Amúgy meg, mi az, hogy csajjal szexelni nem megcsalás?

Elég undorító egy nőszemély vagy te úgy összességében.

2016. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!