Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányként bejön egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként bejön egy lány osztálytársam?

Figyelt kérdés

Mindig is jó barátnőm volt de mióta elmondta,hogy biszex, azóta máshofy nézek rá.

Már több lánnyal is együtt volt és én ki is próbálnám de félek, hogy utána már más lenne a kapcaolatunk és egymáshoz se tudnánk szólni

Mit tegyek az érzés ellen?



2016. márc. 19. 12:22
 1/5 anonim válasza:
100%

Csinaljatok

Ugyan olyan joba lesztek

2016. márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak azóta nézel rá másként, hogy elmondta, vagy azért előtte is tetszett valamennyire, csak ekkor döbbentél rá.

Tudom, erre nehéz válaszolni, de szerintem ha tényleg jó barátnők vagytok most, akkor csak akkor közeledj felé, hogyha valami komolyabbat szeretnél.

Ha csak "kipróbálnál" dolgokat, akkor nem biztos, hogy ő a legmegfelelőbb számodra, mert lehet hogy tényleg más lenne utána a kapcsolatotok.


De persze ez csak az én véleményem.

Ő tudja rólad egyébként, hogy te is leszbikus / biszexuális vagy?

2016. márc. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem tudja róla! (biszex vagyok)

Lehet, hogy igazad van és tényleg hagyni kéne ezt az egészet. Én most nem kapcsolatot akarok hanem csqknegy szimpla együttlétet

2016. márc. 20. 07:10
 4/5 anonim válasza:
100%

Kicsit én is hasonló helyzetben vagyok. Másfél éve már, hogy legjobb barátnő viszonyban vagyok az egyik osztálytársammal, és nekem ő tetszik is, ha benne lenne én ki is próbálnék vele egy-két dolgot, csak a gubanc az, hogy akármennyire is szoktunk hülyéskedni/viselkedni a másikkal úgy, mintha leszbikusok lennénk, ő 100%-ig hetero. Én meg ugyebár biszex vagyok, és vele meg is próbálnám a dolgot, csak hát ugye ő meg nem akarja.

Azt mondom, beszélj vele erről, csak említsd meg, hogy "milyen poén lene, ha te meg én.." aztán figyeld a reakcióját. Ha benne lenne, vagy azt látod rajta, hogy nem zavarná, akkor szerintem nem érdemes ezen parázni, tegyétek, ha jól esik, végülis, csak egy életünk van. Meg ha jóba vagytok, akkor sokkal nyíltabban tudtok erről dumálni. Vagyishát

2016. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

gondolom én.

16/L

(bocsi lemaradt:D)

2016. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!