Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lanyok ti milyen körülmények...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti milyen körülmények mellett mennetek bele a szexbe egy masik lánnyal?

Figyelt kérdés
Pl, ha a csaj full ismeretlen, vagy hozzátok képest fiatal/felnőtt...

2016. ápr. 4. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha velem egyidős, és megvan rá az esély hogy nem látom sűrűn. Hetero vagyok szóval csak kíváncsiságból próbálnám ki.
2016. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Hogyha épp mindketten szinglik vagyunk és megvan a vonzalom, később tehát nem bánjuk meg. Akkor mindenképp
2016. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mennyire fontos, hogy jó teste legyen és szép arca?
2016. ápr. 4. 17:20
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Számomra ismeretlen,kevésszer találkozzak vele,kicsit idősebb legyen.Kíváncsiságból próbálnám ki.

19/L

2016. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
#2 vagyok. A vonzalom nyilván csak akkor lenne meg, ha szépnek látnám mind az arcát, mind a testét. Nálam mondjuk az arc fontosabb - fiúnál is.
2016. ápr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Bármilyen körülmény

Még nem próbáltam se lánnyal se fiúval, de ha most jönne velem szemben egy bombázó és azt kérné, hogy töltsek vele egy forró éjszakát, én belemennék

14/L/Bi

2016. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Hát, kéne, hogy ismerjem és elég jóban legyünk... és velem 1idős. 16/L
2016. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Talan ha kenyszeritenenek vagy zsarolnanak...

L/30

2016. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
korombéli,lehet felnőtt is, nem árt ha látásból ismerem(félek az egy éjszakásoktól)ez azért szükiti a lehetőségeket...azonos izlés,baráti/ismerősi kör. kb ezek.
2016. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha egy jo no csalogatna újjal a bokorba, úgy, hogy nem szól semmit, legfeljebb mosolyog, engednél neki és utána mennél?
2016. ápr. 5. 01:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!