Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Domináns bi srácok, ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns bi srácok, ti mit élveztek leginkább?

Figyelt kérdés
Mit szerettek csinálni a subotokkal, mi hoz titeket legjobban izgalomba?

2016. ápr. 27. 19:15
1 2
 1/11 gáborka 6 válasza:
92%
Elővetetem a farkamat kézzel felállítatom,utána szájába vetetem és érzékien szopatom,ha nem izgatóan csinálja el fenekelem.Ha kellően felizgat akkor én is a számba veszem a farkát.
2016. ápr. 28. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Hosszan szopatni pl:) Azt szeretem még, ha látom rajta, hogy vmi nem tetszik neki, de tűr, mert tudja, hogy ez a dolga. Én meg feszegetem a határt. Amúgy pofozni is szeretek:) De minden egyén kérdése is.
2016. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretem a legjobban, ha engedelmeskedik. Akár mély torok, akár aktus, de hagyja az irányítást rám.
2016. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

én verem,ha rossz volt,ha jó akkor azért,hogy tudja mit kap ha rosszlesz.

és leis pisilem,mert azt is szereti ha alzom.


ezt megkérdeztem előtte,hogy mit szeret,mert szerintem így korrekt.

2016. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én még soha nem voltam fiúval,de valszeg keményen szopatni szeretném a legjobban,illetve a tökeim nyalatni vele :D

22/F

2016. máj. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szopatni.

Max. mélytorok,de csak ha bírja.

Vagy én állok,ő ül egy széken vagy az ágyon és szépen szájbakúrni.Erősen,de nem vadul.

És természetesen hagyja,hogy szájába élvezzek...

2016. aug. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Neki kell elmennie a pokemonomért ha spawnol egy a GO-ban.
2016. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szopatnak,számba élveznek,segget nyalat,enyhébb kínzások,kikötöznek.
2016. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne egy ilyen dóm szexhaver
2017. márc. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem erényövben tartani a subomat. Most épp fiú de zártam be már lányt is. Az izgat amikor már 1-2 hétig nem volt orgazmusa és kb bármit megtenne h lekerüljön.. ilyenkor beígérem h esetleg kiengedem ha átjön. Ilyenkor jön a kecóm kitakarítása (természetesen négykézláb, szobalány ruhában..) kocsi mosás, stb. Aztán minél megalázóbb dolgok.. végül jöhet az élvezet.. mélytorkozás, arcraélvezés, anális szex. Utána leveszem az erényövet és egy jó ideig az elélvezés szélén tartom (persze ki van kötözve) de elélvezni nem hagyom. Aztán visszazárom az erényövbe, és mikor kattant a lakat, Elmondom neki, h mivel sokkal jobb és engedelmesebb sub, mióta erényövet hord, és nagyon elégedett vagyok vele, viszont sajnos ha hagyom elélvezni, akkor máris elveszti az érdeklődését.. és ez neki se jó,, hiszen szeret szub lenni. És közlöm vele, hogy még 2 hétig be lesz zárva.

Olyankor az arckifejezése... bármit megér :P

2017. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!