Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti mitől indultok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mitől indultok be legjobban? Milyen féle kényeztetést élveztek leginkább? Lányok, ti is írhattok tapasztalatokat, hogy a barátotok, a fiúk, akikkel voltatok, mit élveztek legjobban.20 L

Figyelt kérdés
Feltételezem a farok izgatása (szájjal/kézzel) lesz az elsők között, de ez mellett mi jöhet még? Nyak csókolgatás, haj cirógatás, száj harapdálás...? Mi az érzékeny pontotok? =)

2015. máj. 18. 00:48
 1/7 anonim válasza:
a farok izgatás talán túl sok lenne, akkor olyan lenne, mintha csak szexre akarnád felkínálni magad, olyan módon kellene izgatnod ami belefér neked is és ő sem gondolja rólad azt, hogy egy utolsó....vagy..:) Én pl nagyon szeretem bevezetésnek ha szívgatják + nyalogatják a nyakam, ha az illetőnek van mellizma akkor valószínűleg a mellbimbó nyalogatást is élvezheti :) Remélem segítettem ^^
2015. máj. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem a merevedésnél ne nagyon izgasd túl... Mert szegény gyerek ha nem hagyod koncentrálni és... Szóval érted de ez nő függő ki miben jó.. Pl volt egy telt ajkú csaj aki akárhol csókolt baaa****meg. De nem mindenki ugyanarra gerjed
2015. máj. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha simogatod a combját, főleg a combjának a belső részét.
2015. máj. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Babaolajjal bekenem a talpait, es azzal masszirozza a farkamat. Erre elegge beindulok a hagyomanyos kenyeztetewek mellett. :)
2015. máj. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha elég nagy a melled, akkor simogathatod vele, illetve a szerszámát közé vehetnéd és amikor a melleid közül kibukkan, akkor nyalhatsz rajta néhányat.
2015. máj. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az rn volegenyem utalja ha mindenhol csokplgatom.

Túl csikis :D

De a mellkasa, ciciszeksz, nyaka. Megbolondul erte :) (az oralon kívül termeszetesen.. ;) )

En meg: ha nyalnak ! :) es a hatam, fenekem.

2015. máj. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. máj. 18. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!