Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Még szűz vagyok, es arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még szűz vagyok, es arra lennek kivancsi, hogy mivel tudom legjobban felizgatni a paromat?

Figyelt kérdés

18/L

Nincs tul sok tapasztalatom a dologba,ezert várok ötleteket, de csak normális valaszokat szeretnék.



2016. máj. 2. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Már azzal felizgatod ha lefekszel vele,nem?:P
2016. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz ösztönösen! Hülye tanácsnak hangzik elsőre, de mivel nincs tapasztalatod, így szólok, hogy mindenkinek mások valamennyire a vágyai, és ahhoz, hogy megtudd, mi az, ami igazán felizgatja a párodat, ami a leginkább tetszik neki, ahhoz próbálkozni kell! :) De egyébként beszélgetni sem ciki a témáról...
2016. máj. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En beszelgettem volna vele errol,mondjuk ha nem dob ki a tapasztalatlansagom.miatt, azert irtam ki a kerdest hogy a következő paromnal mar ne legyen ez a baj.
2016. máj. 2. 10:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szenvedélyes csók, egy huncut mosoly, ajak harapás, simogatások :)
2016. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha valaki kidobott 18 évesen(!) a tapasztalatlanságod miatt, az komolyan mondom, meg sem érdemelt.
2016. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ilyet mondani, de amikor vkit tapasztalatlansag miatt dobnak ki, akkor jobban ia jar, hogy nincs együtt egy kretennel! Sajnalom es kitartást!
2016. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz többet, sokkal jobbat teszel a partnerednek, ha nem izgatod fel. A kangörcs nagyon is létező jelenség. Jobb, ha nem idézed elő.
2016. máj. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

A tapasztalatlanságod legyen a legkisebb bajod! Sőt, én kifejezetten szeretném, ha a feleségem tapasztalatlan (=szűz) lenne. Nekem az fontos, hogy megtiszteljen azzal, hogy megvárt engem a házasságig. Bocsi, ha úgy érzed, ódivatú, de azért te is szívesen fogadnád, ha a férjednek te lennél az első, nem? Hogy van valami, amit megőrzött, hogy neked adhassa; neked, akit mindenkinél jobban szeret.


Felizgatni valakit úgy, hogy közben tudod, hogy nem szeretnél többet, nagyon tisztességtelen. Gondolj bele, hogy a barátod elvisz egy ruhaboltba, felpróbálsz több ruhát; az egyik megtetszik, gyönyörűen áll rajtad, kiemeli a szépségedet, és már viszitek a pénztárhoz, amikor leteszi a ruhát, és üres kézzel kisétáltok a boltból. Rosszabb, mintha be se mentetek volna, nem?


Egy szó mint száz, sajnálom, de nem adok tippeket, hogy izgasd fel, mert nem tartom helyesnek. A gyengédséget (pl. ölelés, kézenfogás,...) viszont nem vetem meg, sőt fontosnak tartom egy egészséges kapcsolatban. Ami fontos, hogy csak azért ne csinálj semmit, mert úgy érzed, hogy tartozol vele valakinek. Senkinek nem tartozol semmivel. Ha félsz neki nemet mondani, akkor nem vagy mellette biztonságban, és szedd a sátorfádat, mert csúnya vége lesz.

2016. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit mas izgat fel. Ismerek olyan pasit akinek eleg ha szopogatom az ujjat, attol megorul.
2020. máj. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!