Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex a lakótársam. Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex a lakótársam. Vagy csak én képzelem be? Azt mondta, hogy keressünk egy lányt, aki két fiúval akar lenni, mert szerinte ez izgatja a lányokat. Szerintetek? Ezt csak kitalálta, hogy így közeledjen hozzám, vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyszerűen osztozni akar a könnyűvérűnő költségén :D sztem mond meg neki h te nem osztozol és fiúhoz hozzá se érsz. aztán a reakciójából tudni fogod h h reagál.


U.I: Az én lánylakotársam láynokat szereti. S nagoyn féltékeny a páromra,de én csak a fiúkat szeretem szval velem nem tud játszani :D. De ezt megbeszéltük és semmi gond azóta

20L

2016. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer élünk.

Vesztenivalód nincs.

2016. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy hetero pasi, biztos nem ezt keresi..

Ha hetero, biztos nem úgy indítana, hogy na hármasba két fiúval, most tök mind1, hogy foglalkoznátok-e egymással. Simán benne van szerintem a pakliba, az a kérdés, te mit szólnál hozzá?

2016. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés...

Attól is függ,hogy akarja-e azt,hogy egyszerre legyetek a nőben,vagy felváltva.

Egy teljesen heterót is érdekelhet az,ha nem ér össze a farkuk a nőben.


Viszont 100%-ban csak a helyzetben derül ki.

Amúgy sok nő van a neten,aki bevállal két srácot egyszerre,de az természetesen drágább.

2016. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!