Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg jobban szopnak a fiúk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobban szopnak a fiúk?

Figyelt kérdés
Vagy csak legenda? Volt aki csak ezért kipróbálta heteróként fiúval? Megbánta? Jobb volt?

2016. máj. 2. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább embere válogatja, egy nő is tud ugyanolyan jól szopni, mint egy fiú. Hiába a sztereotípia, hogy a fiú tudja mi kell egy másik fiúnak.


Ha egy nő figyel a partnerére, szereti csinálni, élvezni akkor simán lesz ugyanolyan jó, mint egy pasival

2016. máj. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kovpet ***** válasza:
100%
Agyban dől el. Ha nem vonzanak a srácok, akkor lehet akármilyen a technikája, nem fogod élvezni.
2016. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemegy srácot meghopattam már és nagyon sok bulát is..fiatalabbat és 40-45 körülit is mindkét nemből !

Akárki akármit mondhat a csajok sokszorta jobban furulyáznak.

Ennyi!

34/F/Bi

2016. máj. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor ne probaljam ki?
2016. máj. 4. 09:06
 5/9 kovpet ***** válasza:
100%
Ha izgat, próbáld ki. Ha nem, akkor ne.
2016. máj. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nálam srácok a nyerők
2016. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy átlagban igen, bár életem legjobb orális élménye egy lánnyal volt. :D
2016. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 K.L.Kiss ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam, hogy a fiúk közül több van, aki technikailag jól szopik, de a dolog élvezeti értéke mégsem csak ezen múlik!Ha engem egy fiatal, erős erotikus kisugárzású, szenvedélyes csaj szopik közepes technikai tudással, akkor azt jobban élvezem, mintha ezt egy idősebb férfi kifinomult extra technikával csinálná!
2016. máj. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mitol jobbak?
2016. máj. 7. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!