Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexeknél hogy működik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexeknél hogy működik a dolog? Egyszer homók, egyszer heterók vagy egyszerre mindkettők? Egyáltalán mi ez a biszexuálitás? Nem lehet, hogy a biszexek egy része valójában homó és csak azért heterózgat néha, hogy megfeleljen a ts-i elvárásoknak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Jézusom...ehhez már tényleg semmit sem lehet hozzászólni. Google meg Wikipédia a barátaid. Amúgy még abból sem biztos hogy megérted, mármint a kérdésed alapján ez jön le😂
2016. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha ez így menne, hogy egy meleg meg akar felelni a társadalmi elvárásoknak és gyorsan átmegy kicsit heterózgatni, akkor nem lennének a földön magukat felvállaló meleg emberek.


A biszexuálisoknál az van, hogy konstans bejön mindkét nem. Van akinél a preferencia néha eldől egyik-másik irányba kedvtől függően, de attól még mindkettő megvan.

2016. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pszt! ***** válasza:
88%

"Egyszer homók, egyszer heterók" xD

Jaj drága, édes mandula szirup :D

A biszex emberek szeretik mind a két nemet. Igaz, hogy van aki nő létére mondjuk jobban kedveli a nőket, de a pucut is ugyanannyira kedveli. De van, hogy nő létére mondjuk jobban odavan a hímekért, mint a nőkért. Ez változó és ahogy előttem is mondták már van akinél ez kedv függő.

Én imádom mind a két nemet, igaz, hogy nőkben a nőies nők jönnek be, ez nálam azt jelenti, hogy bőven van mit rajta fogni, nem csak a gerincét, meg a medence csontját.

Férfiaknál meg a nagyon pasis pasikat. Szóval az olyanok, akin férfiként is viselkednek és szőrösek és nem szedik a szemöldököket vékonyabbra, mint az enyém és nem szoliznak, ja igen és nem ecset, pamacs izé van a fejük tetején. :D

Remélem így érthetőbb volt :D

Sosem azért szerettem a férfiakat, mert ezt valaki elvárja tőlem :) Imádom mindenüket, ahogy a nőknél is :D

25/N

2016. máj. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem a társadalom nem érdekel különösebben. Azt gondolom, a társadalom érdeke is az, hogy én boldog legyek, ezáltal több munkára legyek képes, és többet termeljek.

Én férfiként inkább a férfiakhoz vonzódom, legalábbis mentalitás szempontjából. A nemi szerv mint olyan nem érdekel. Ha megszeretem az embert, akkor mindegy, mije van.

Ez vélhetőleg biszex kategória.

Viszont ha szeretek valakit, akkor csak ő van.

2016. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Szeretem mindkét nemet, de tartós párkapcsolatot csak nővel tudok elképzelni. Akkor viszont nincs kilengés semerre se. Még akkor se, ha épp a farokra izgulok jobban, mint éppen az utóbbi hetekben.
2016. máj. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5-ős! Tartanak még nálad az utóbbi hetek? :D

F/Bp

2016. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 Igen, de párkapcsolatban élek, nincs kilengés. Amúgy is messze lakunk egymástól.
2016. máj. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!