Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés mikor a szádban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés mikor a szádban élveznek el? Nagyon izgat a dolog! 32F

Figyelt kérdés

2016. jan. 13. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

De hát ezt nagyon egyszerűen megtudhatod, egyedül is. Ahogyan a legtöbb fiú / férfi ki is próbálja, főleg manapság.


Gyertya pózból a fejed fölé engeded a lábaidat, majd belevered a saját szádba. Ez is egy tapasztalat. A saját ondód. De lehetőleg NE nyeld le ebben a pózban, mert félremehet...


Az érzés függ az ondó aktuális ízléről. Neten találhatsz több leírást erről, és nem árt, mivel az étkezéssel függ össze, és nem mindegy, hogy keserű ondót nyelsz, édeset, vagy más ízűt.

2016. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Isteni!
2016. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és az állaga általában azonos, szerintem olyan, mint a takony, szóval... De hát van, aki élvezi...


Valamint meleg, de mielőtt félreértemnéd, csakis a hőmérsékeltére értem az ondónak. :)

2016. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem a kóstolás volt a kérdés mert azon már túl vagyok!

Akkora farkam meg nincs sajnos, hogy a számba vegyem.

Erre irányult volna a kérdésem! Milyen érzés mikor a szádban élveznek el ?!

:-)

2016. jan. 13. 19:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos érzés! Meleg, és egyszerre édes és sós. (Néha keserű, az nem olyan jó.) Érezni lehet, ahogy lüktet közben a farok. 😊😊 24L
2016. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon jó!

Az első próbálkozásnál szinte semmi sem volt (majdnem elment a kedvem).

Aztán amikor először éreztem azt, hogy szopáskor megrándul a partnerem és hirtelen tele lett a szám "valamivel", az óriási volt.

Azóta is szeretem, számomra az a csúcspont, sajna nem kapok eleget :)

40F

2016. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem próbálod ki? :)

Nekem egyszer volt benne részem, de valami elképesztően izgató. :$

2016. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Fussunk ossze probald ki :)
2016. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Neked milyen volt az első? Benne vagyok!
2016. jan. 13. 20:55
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Isteni érzés! :) Én még csak magamat szoptam le, viszont elég sokszor. :) És én kényelmesen be is tudom kapni, szóval ténylegesen érzem a számmal, ahogy lüktet a saját farkam, és amikor megindul a sperma a számba. :)
2016. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!