Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan kezeljem a helyzetet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a helyzetet, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy nagyon szimpatikus férfival. Tudtam, hogy mindkét nemmel volt már kapcsolat, úgy hogy azt hitem tudom mire számíthatok. Úgy tűnt, hogy jól alakulnak a dolgok, néhány közös program után kettesben is találkoztunk. Elég komolyan beszélgettünk és kiderült, hogy a nőkkel eddig nem igazán volt sikerélménye és úgy gondolja, hogy ez nem véletlen. Gyakorlatilag kijelentette, hogy csak a férfiak vonzzák. Nyíltan nem mondtam ki, hogy akarnék tőle valamit, de így talán nem is lenne értelme. Mit tennétek a helyemben? Hogyan lehet ezt kezelni?

2016. máj. 23. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdezz rá erre. Lehet csalódott a többi nben, de veled meg bármit el tud képzelni. Kérdezz rá, ne szégyelld.
2016. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Hogy tudsz-e belőle heterót csinálni? Te lennél meleg, ha valaki szeretné? Na ennyi, legyetek barátok, eljártok shopizni, kibeszélite a fiúitokat meg ilyesmi
2016. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a leányzónak jó lenne biszexként is a pasas.
2016. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen a nyílt kommunikáció mindenképp fontos lenne, de hogy lehet ezt felvezetni ezek után?

Nem a kérdés nem az, hogy "tudok-e belőle heterót csinálni" mert ez elég egyértelmű. Inkább az a kérdés, hogy működhet-e egy emberi kapcsolat akkor ha az egyik fél egyértelműen többet szeretne belőle, mert a másik nem kicsit mozdította meg.

2016. máj. 23. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy csajról úgy jöttem le, miután szakított velem miközben halál szerelmes voltam belé, hogy elfogadtam, hogy legyünk barátok. Együtt mászkáltunk szórakozni ő pasizott én elvileg csajoztam, beszéltünk mindennap, sűrűn találkoztunk stb Ez kellett nekem, hogy utána ki tudjak lépni az életéből. Nem tudtam volna simán elengedni, ebben a szituációban viszont rengeteget szenvedtem, szóval, ha te is olyan mazohista vagy, mint én akkor járj ezen az úton
2016. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek után nyugodtan elé állhatsz és rákérdezhetsz, hogy lát-e esélyt bármire egy nővel, konkrétan veled. Vesztenivalód innentől nincs
2016. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

egy probát megér,hogy veled lenne e sikerélménye (bár ez elég qrvás kérdés lenne)

de ha neki is jó leszel és ő is neked akkor simán.

de ha valamelyikötök rosszulérzimagát közben akkor a barátságnál (ami nem mindig működik) nem akarnék többet.

2016. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben, végül is két hónap után összejöttünk és kb. ennyi ideig voltunk együtt. Szerintem ha akar valamit, akkor mondani fogja, az is lehet, hogy magában is le kell tisztáznia. Nem is azt, hogy meleg vagy nem meleg, hanem hogy veled mit akar, mit érez feléd. Beszélgessetek, ismerkedjetek még szerintem.
2016. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!