Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan lehet felismerni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felismerni, ha valaki biszex? És hol találhatnék biszex lányokat?

Figyelt kérdés

Én is biszex vagyok, 20 éves, lány. Az a baj, hogy tinderen kimaxoltam már az összes közelemben lévőt.

És érdekelne, hogy egyébként hogyan ismerhetném fel, hogy valaki szintén az. Mert volt egy lány, akivel látásból ismertük egymást, és mikor egyszer találkoztunk egy szórakozóhelyen, akkor elég egyértelmű volt, hogy smárolni fogunk és smároltunk is, meg volt egy kicsi tapi, de aztán kiderült, hogy heteró. Szóval ilyenbe nem akarok belefutni :)



2016. máj. 25. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez nehez mert nem szeretik sokan felvalalni nyilvanosag elott
2016. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, de itt amúgy sokan vannak.

Élőben szerintem nehéz felismerni, meg sokan maguk se tudják, mit akarnak.

24N,bi

2016. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hova valósi vagy? 18/bi hajlamú
2016. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, ilyenbe már én is futottam bele. és amióta divat a heteró lányoknál hogy ők biszexek/biromantikusak/heterók és lányokkal kalandoznak/igy tesznek valami pasi kedvére mert azt izgatja ha lánnyal kavarnak azóta elég bonyolult szűrni hogy ki az aki tényleg ellenne egy lánnyal

18/L bi (de jelenleg foglalt)

2016. júl. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, hogy azt mondják, biszexnek lenni könnyű a dupla esly miatt, de egyáltalán nem igaz :D

Mi lenne, a leszbi lányokat keresnél? Az talán egy fokkal könnyebb felismerés szempontból :)

17/l/bi

2016. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!