Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan lehet legyőzni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet legyőzni a félelmet a passzív szerep kipróbálásához? Jó megoldás az alkohol? Az segít?

Figyelt kérdés

2016. máj. 27. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Kérdés, hogy miért akarsz magadra erőltetni valamit, amit nem szeretnél.
2016. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokan azt írják, hogy jó és élvezni lehet. De csak próbaképpen.
2016. máj. 27. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
De nem mindenkinek ugyanaz a jó, nem mindenki élvezi azt, amit a többiek is. Ezért először is fontos lenne rájönni, hogy valóban ki akarod-e próbálni, vagy csak a külső nyomás hajt, hogy nehogy lemaradj valamiről. Ha nagyon félsz tőle, és nem szeretnéd, akkor nem biztos, hogy létezik olyan módszer, amivel el tudnád engedni magad és belemennél rendesen, és így biztos hogy nem fogod élvezni. Viszont ha csak azért van benned egy kicsi félelem, mert nagyon új ez a szerep, akkor azon lehet javítani.
2016. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ennyire vacilálsz, akkor nem szeretnéd.


Én is biszex srác vagyok, de csak az aktív szerep érdekel dugásban. Kiráz a hideg attól, hogy a fenekembe kerüljön bármi is, pláne egy farok.

Ennek a dolognak az élvezése nem csak a fizikai dolgokon múlik, hanem a lelki részen is, hogy lelkileg mennyire kívánod és mennyire akarod ezt a dolgot. Ha ezen gondolkozol, hogy majd az alkohol segít, akkor bizti nem élveznéd.


Ezt főleg úgy mondom, hogy már próbáltam olyan sráccal, aki eléggé félszívvel állt a dologhoz. Végül amikor még csak a makkom volt bent, azt mondta inkább hagyjuk mert nem érzi jól magát. Végül lecumizott és úgy élveztem el, de mindkettőnknek nagyon kellemetlen volt, hogy nem jött össze a dolog.

2016. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

inkabb a partner az aki segit :))

ellazit, felkeszit, tehat a hozzaallas a legfontosabb. erdemes volna olyasvalakivel kiprobalnod, akivel ereztek is valamit, nem csak egy kósza dugás a bokorban.... add meg magadnak a modjat, jobban fogod elvezni.

2016. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagyd ki ezt a lehetőséget, ha csak piásan próbálmád ki! Lehet, hogyTéged nem is érdekel a szexnek ez a formája, csak az alkohol turbózza a fantátiádat. Ha majd szesz nélkül is szeretnéd kipróbálni, hogy milyen passzívnak lenni, akkor keress egy tapasztalt partnert, aki gyengéden be tud vezetni ebbe a világba.
2016. szept. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

nem. a félelmed abban gyökerezik,hogy igazából nem akarod.ezena pia nem segit max elnyomja.

Valaki azt mondta hogy lehet élvezni isez alap arra hogy kiprobál valamit?van aki azt élvezi,hogy ha tökön rugják...azt nem akarod kiprobálni?

csak azért mert valaki azt mondta ,hogy jó neked nem kell kiprobálni.

akkor állj neki ha te is akarod, és nem csak a kíváncsiság hajt.

2017. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!