Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy találjak egy alkalomra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak egy alkalomra fiút (fiú vagyok) hogyha senkinek nem tetszik az arca? (Kell hogy szimpatikus arca legyen)

Figyelt kérdés

Akármennyire is szép farka van ahogy meglátom az arcát,máris nem akarok vele találkozni.

Mert alapból nem tetszenek a fiúk...undorodom is.. de láttam pár olyat akivel szívesen kipróbálnám.


2016. máj. 28. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Te meleg vagy akkor! Én bi és nekem az arc nem fontos annyira mint a test! Ezt már a korábbi bi partneremmel beszéltük is hogy így szokott lenni! Neki se arc számított! Arc nélkül taliztunk...
2016. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg... a testüktől is undorodom.
2016. máj. 28. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Én is pont így vagyok.

Hogy testre és arcra csak a lányok jönnek be, de valahol mégis motoszkál bennem egy másik farok utáni kíváncsiság, hogy milyen lehet a szex élménye így.

2016. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt: gloryhole, persze lehet nem ezt keresed.

Másrészt: kitartás és lehet, hogy fogsz találni olyat, aki bejön.

Mást nem nagyon tudsz tenni...

2016. máj. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!