Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vertétek ki közösen? Volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vertétek ki közösen? Volt közös maszti?

Figyelt kérdés

Focicsapatban, haverokkal, suliban, koliban, táborban?

Esetleg most, haverokkal?

Mi a véleményetek?


Légyszi kort írjatok, és beállítottságot.



2016. máj. 31. 06:17
1 2 3 4 5 6
 41/51 TheSanyi18 ***** válasza:
100%

Én benne lennék ilyenben

Debrecen

21/F

2018. máj. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 Eric Mayers ***** válasza:
100%

Pesten senkinek sincs bátorsága.... :)


25f bp

2018. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
Pesti vok, és van bátorságom, meg helyem is biztonságban az esti órákban valakivel (nappal meló van). Elképzelem, hogy zuhanyzunk, megmossuk egymás hátát és közben egymásnak... szeretném már - egyszer egy strandon láttam ilyent, két jótestű fiatal pasi volt, jó szerszámmal. ők nem vettek észre, azóta szeretném. Ők tovább is mentek lecida is volt (én meg kivertem magamnak). De ettől még csajozom...:)
2018. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%
Pesten mindenki gyáva? Nekem rengeteg ilyen élményem volt, itt Pesten. Próbáld meg vidéken:D ha egy évben 1 kaland összejön az már kiemelkedően jó arány xD
2018. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve a koliban volt egy szobatársam akivel párszor kivertük egymásnak. Nagyon jó volt. Jó lenne ha most is lenne ilyen ismerősöm. Nagyon hiányzik az ilyen móka.

24/F

2018. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondjuk tobb dolog tortent azota xd 16/f
2018. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, itt azt mondjátok, Pesten nincs erre lehetőség... Még májusban írtam, hogy -- "Pesti vok, és van bátorságom, meg helyem is biztonságban az esti órákban valakivel (nappal meló van)." -- SENKI nem válaszolt rá! :) Nah, hát ennyire "bátortalanok" a pestiek... Csak a nagy száj, de megtenni...?! :) Megjegyzem, nem akarok csak egy jó, normális havert, akivel néha összejövünk a titkos vágyainkat...:)
2018. dec. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer egy fiú ismerősömmel webkameráztam, én hetero vagyok, ő nem, bevallotta, hogy tetszem neki szexuális értelemben, azt mondta megérti hogy hetero vagyok és a lányokhoz vonzódom, de egyszer megnézné ahogy maszturbálok. Szóval bekapcsoltam a kamerám (ő nem) és maszturbáltam előtte elélvezésig. Bevallom utólag izgató volt hogy tudtam, hogy néz közben. :)
2021. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:
100%
Én egyszer egyik haverom átjött és kivertük egymásnak, elég jó érzés volt
2021. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:
51%

Délen valaki?

46 f hetero

2022. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!