Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet kolléganőmbe hajlam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kolléganőmbe hajlam?

Figyelt kérdés

Új munkahelyre kerültem 2 hete.

6 lány közé.


Mindenki nagyon kedves volt velem, meg tök rendesek. Viszont 1 közülük nagyon keresi a társaságomat,lehet csak szimplán barátkozni szeretne,viszont mostani legjobb barátnőmnél is éreztem,hogy van benne hajlam. Igaz az 1,5 évvel később derült ki :D De végig tudtam,hogy van benne hajlam.Persze barátságunk még mindig törhetetlen lassan 3 éve.


Szóval ez a lány hívott bulizni.Meg mindent ő ajánlott fel,hogy megmutat a melóhelyen, többször jön,hogy van-e szemét nálam,mert levihetjük. Én külön részen vagyok,ha megy ki cigizni bejön hozzám beszélgetni, akkor felajánlotta,hogy eljön velem szóró lapozni is,szabadnapján! Mikor mentünk bulizni akkor a többiek megjegyezték neki,hogy "hú de kicsípted magadat".Elment a lány mosdóba és ott beszélték,hogy ennyire nem szokott kiöltözni. Ez is furcsa volt számomra.

Akkor ha megyek hozzájuk wc kulcsért akkor is mindig néz, mindig figyel ezt érzem.

Akkor vmelyik nap az ajtóban úgy állt,hogy muszáj volt hozzá érnem,hogy elférjek,pedig simán odébb állhatott volna.


Lesz nyáron kerti party ahová engem is hívott és mondta,de ott kell aludnom,mert ottalvós buli lesz.Utána mondta mindenkinek,hogy ti ott fogtok aludni.

(Ki kivel hogy alszik arra kíváncsi leszek :D)


Hívott ő másik össze jövetelre,csak én akkor másnap mentem dolgozni illetve foci meccsre mentek az meg engem annyira nem érdekel. Látszott rajta az a "basszus,hogy nem jön" fej.


Viszont van barátja.


Szerintetek?

Igazából nem szeretnék tőle semmit,max barátságot. Csak legjobb barátnőm is sokszor így viselkedett velem. Tudni kell vele volt egy kisebb kalandom. Miután bevallotta,hogy van benne hajlam.De ez nem befolyásolt semmit sem a barátságunkban,csak szorosabb lett szinte.


23/L


2016. jún. 1. 14:15
 1/6 A kérdező kommentje:
kicsit furi címet adtam,inkább arra gondolok,hogy bejöhetek e neki.
2016. jún. 1. 14:16
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vannak hajlamai.
2016. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető :)
2016. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez hajlam a textilipar felé.
2016. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ottalvós bulin csináljátok meg egymást aztán szebb lesz az élet. :)
2016. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:D :D

Majd kiderül ott mi lesz.


Mondjuk előbb vagy utóbb ennek lesznek más jelei is :)

2016. jún. 3. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!