Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Jól sejtem, hogy van bennem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy van bennem bi hajlam?

Figyelt kérdés

A nők iránt vonzódom teljesen, úgy értem velük tényleg bármit bevállalnék és testileg is izgat mindenük.

A férfiak fejétől, nszervétől undorodom, viszont borzasztóan birkóznék velük félmeztelenül amit izgatónak is tartok. Azt is megemlíteném, hogy szűz vagyok. Szerintetek?



2016. máj. 22. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy skálán 0 körül van a hetero és 10 körül a meleg, akkor gondolom, kb. 1-4-ig helyeznéd el magad. Van benned valamennyi bi hajlam, de mégsem vagy biszexuális, inkább hetero, mert a férfiak csak egy határig érdekelnek.
2016. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ha nem vonzanak sexuálisan a férfiak csak a nők akkor hetrósexuális vagy.

(abban az esetben ha férfi vagy.ha nő akkor leszbi)


mert ezt nem írtad...,de azt hogy szűz vagy azt igen,ami annyi jelentőséggel bir,mintha autó telejsitmény paramétrei közé ítnád,hogy szürke az ülés huzat.

2016. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. jún. 15. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!