Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok! Akik szeretik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Akik szeretik az anált (mint aktív szereplő), mit szerettek benne? Kifejtenétek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 23:27
 1/8 A kérdező kommentje:

A kérdés azért a biszexuális kategóriában van, mert az aktív szerep ugyan meg van kötve, hogy srác legyen, a passzív szerepet nem határoztam meg.

Lehet nő, vagy férfi.

2016. jún. 13. 23:31
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiúknál csak ez játszik, nincs túl sok választás. Lánnyal még nem voltam, de nem szenvednék fölöslegesen az anális szexszel, amikor van más opció is... Persze mivel még nincs összehasonlítási alapom, ki tudja melyiket élvezem jobban.
2016. jún. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Izgalmas az anál szex, de kizárólag ha lánynak rakom be. Azonos nemű esetén az már homokos.
2016. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem hoz igazán lázba, inkább azért csinálom mert a párom(legyen akár fiú, akár lány) élvezi és jó neki! Ha nem szereti akkor nem csináljuk. Nekem a legfontosabb az hogy élvezze mindazt az időt amit szexuálisan együtt töltünk!
2016. jún. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem extra szerintem az aktív félnek.

Gumival számomra olyan volt,mint egy feszesebb punci.

Persze már nem voltak análszüzek az illetők,de az orál sztem intenzívebb.

2016. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az anális közösülés számomra CSAKIS NÕVEL egy fantasztikus fenomén! Esetemben vagy szerelem, vagy legalább egy túlfeszített kívánás, egy fokozott testi attrakció kell hozzá. Az izgatott mindig ebben, hogy van benne valami "tilos"---amin túl kell jutni. A bün titkos öröme! Elsõ élményem a vaginálishoz képest a legalább kétszeres izzású, és dupla-hosszú ejakulálás volt. Az izomgyürü a spermát szinte kifeji, az ember csak hagyja, hogy a nõi végbél elvégezze a szorításaival a magömlést. Mi havonta egyszer biztos hogy +csináljuk, és az ejakulálás hosszú, ájulás-határig felizzik, és a kilövellõ magvam mennyisége is jelentõsen több, -sürübb is- mint a rendes aktusnál. Ha bünti járna érte, akkor is csinálnám, mert aki egyszer megélte, az aligha tud róla lemondani.
2016. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb egy csinos lányt se..be nyomni.
2016. jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon szeretem, de csak lány fenekébe.
2016. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!