Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, mennyire értetek egyet a férfi és női szerepekkel, azzal, hogy a férfi a szerelemben, szexben az aktív szereplő a nő meg a passzív?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet, egyik szerepben sem. A szerelemben és szexben is legyenek egyenrangúak a felek. A nő is kezdeményezhet párkapcsolatnál, ha mondjuk a férfi félénkebb . És miért ne indíthatna egy jó numerát a nő azzal, hogy mondjuk felizgatja a férfit majd úgy istenesen orgazmusig lovagolja?! Ne legyünk már vaskalaposak.

24L

2013. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolat indításakor vagy elején számomra az a nyerő, ha a férfi a kezdeményező. Egyébként pedig azt szeretem, ha a párom kicsit aktívabb, mint én, mert hajlamos vagyok idővel irányítóvá válni, de egy bizonyos mérték után ebben már nem érzem jól magam. N
2013. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs értelműk ezeknek a mai világba.

Az őskorba még volt gy férfi az egész falut megtermékenyitheti viszont a csajnak van tőb dolga gyerekel ezért alkault igy hogy aférfi próbálkozik a csaj válogat.

Viszont a mai fogamzásgátló ovszerek világában nincs értelme .

F/23

2013. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Passzív...

Magyarul elvárja,hogy kinyalják a seggét,amíg ő fapofát vág.Amelyik nő passzív,az szerintem előbb,vagy utóbb lapátra kerül.

2013. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van abban valami fantasztikusan jó, ha olyan nõnk van, aki kezdeményez, és szorosan lefog, a popójába, vagy a hüvelyébe vezeti a férfit, és határozott mozdulatokkal hosszan és markánsan "megdug". Néha nagyon jó passzív félnek lenni, ami persze nem teljes passzivitás, mert LENTI állapotban is lehet hatalmasat alakítani.
2016. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!