Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miert van az szerintetek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az szerintetek hogy amig fel vagyok izgulva vagy hokizok addig erdekel fiuval is a szex meg oral meg minden ilyen intim dolog de miutan elmentem azutan undorodom a fiu szextol?

Figyelt kérdés
Sokszor volt mar hogy kepeket is kuldtem magamrol a farkamrol fenekemrol utana meg persze megbantam de mikor ujra izgalomba vagyok ez elorol folytatodik( nem vagyok szuz) 18/F

2016. jún. 17. 10:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Énis pont így voltam/ vagyok ezzel...

Mondjuk most már nem annyira intenzív ez az érzés, mert tudom, hogy ez is én vagyok...

Valamint elgondolkodtam azon is, hogy az örömszerzésben nincs semmi rossz, még akkor sem, ha a társadalom nagy része nehezebben fogadja el ezt...

Azért érzed rossznak, mert a közerkölcs túl merev...

Nekem sokat segített, hogy úgy tekintettem a dologra amikor kipróbáltam egyszer, hogy segítettem a pasin és ő élvezte :)

Akkor meg megérte :)

2016. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így voltam, ameddig ki nem próbáltam. :)
2016. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!