Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok/nők, akik nőkről is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, akik nőkről is fantáziáltok és vágytok a szexre nővel, de még nem történt meg a dolog soha! Mit csinálnátok legszívesebben, ha először lennétek lánnyal? Mire vágytok leginkább?

Figyelt kérdés
23/L

2015. febr. 8. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
imádnám ha a csiklomat puszilgatná és jégkockával simogatná a melleimet
2015. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinyalna! Ùgy elélveznék szerintem, hogy na még!!!
2015. febr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:)


Miért nem valósítottátok meg eddig senkivel? :)

2015. febr. 8. 23:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ezek nem mennek olyan egyszerűen. :/
2015. febr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ciana ***** válasza:

Én már egy csóknak is örülnék :'D Én leginkább arra várok, hogy jöjjön valaki, aki elvisel, ami elég reális szempont. :D (Magyarul: én egy rendes kapcsolatot akarok.)

20/L/L

2015. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érzékinek és gyengédnek képzelem el az elsőt. Összebújás,simogatás,csókok...érzéki érintések...ilyennek szeretném,hogy legyen,hogy mind a ketten egy felejthetetlen élményt éljünk át,és,hogy ez még jobban teljessé tegye a szerelmünket! (lehet,hogy túl csöpögős vagyok...bocsi)
2015. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindent. Mivel nem voltam még nővel nem tudom mi az ami már sok volna/taszitana,ezért mindent kiszeretnék probálni amit 2nő egymással csinálhat.

persz mint az S/M-ben itt is volna kontrol szó.

2015. nov. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemelyik lanybol ugy sugarzik a szexualitas,annnyira kivanom. Legszivesebben fogdosnam,sokszor akaratlanul azon kapom magm,hogy a kezem a derekán vagy combján. Sokan is neztek emiett mar leszbikusnak. Amigy meg ugy megmarkolnam a mellét is,ha mar csak fogdoshatom őket ez oromet okoz nekem.

19/N

2015. dec. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!