Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi és leszbi lányok! Mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi és leszbi lányok! Mikor jöttetek rá, hogy a saját nemetekhez vonzódtok, és mikor volt az első ilyen kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 00:04
 1/1 anonim ***** válasza:
84%

Én nem szeretem definiálni, de eddig volt cisgender barátnőm és barátom is. (illetve most is egy cis fiúval járok)

Igazából valahogy mindig eljátszottam a gondolattal, aztán megismertem egy lányt, aki megmozdított bennem valamit. 15 voltam, szóval csóknál tovább nem jutottunk. Aztán mentek az évek meg a fiúk, néha egy-egy csókolózás lányokkal. Megismertem aztán egy lányt, akivel összejöttünk, aranyos nyári kaland volt. Mikor szétmentünk, eléggé magam alatt voltam és elmentem randizni a mostani barátommal.

Igazából ennyi, szerintem mindig érzed:)

18L

2016. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!