Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, utólag visszagondolva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, utólag visszagondolva mik voltak az első jelei annak, hogy a saját nemünk iránt is vonzódtok?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül az első erotikus vagy szexuális történésre gondolok, bár nyilván van olyan, akinél ilyen "derült égből villámcsapás" lehetett a felismerés.

21/B/L



2015. nov. 15. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. nekem régebben is voltak erre utaló jelek, de amikor rádöbbentem és átgondoltam a dolgokat, az 15-16 éves korom körül volt, leírom ezt:


Folyton néztem egy bizonyos lányt, de már annyira feltűnő volt a viselkedésem, hogy zavarban éreztem magam, hátha más is észreveszi.

Aztán mindenáron beszélgetésbe akartam vele keveredni..

Mikor ez sikerült, akkor mindig többet és többet akartam..


Amikor még csak felfigyeltem egy-egy lányra pl: az utcán, akkor még nem fordult meg a fejemben a gondolat, hogy valami nem stimmel.

2015. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ez így biztosan fura,de nekem nagyon tetszettek a formás,pici női lábfejek.
2015. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
11 eves koromban amikor folyton a furdoruhas lanyokat neztem. Kozben meg arra gondoltam hogyezt nem kene mert nem szabad ezert mindig elfotditottam a tekintetemet egy fel percre. Persze itana megint vissszaneztem, de az mar mas kerdes. Azon kivul kesobb tornaora elotti oltozesnel is "kukkoltam", de azt leirtam a rivalizalas listajara. Lenyeg: nagyon sokat nezegttem a lanyokat.
2015. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 egy naaagy fan válasza:
100%

Én már 8 éves koromtól inkább néztem a lányokat. Pl. a szomszéd lányt, aki vagy 6 évvel idősebb nálam. Csak néztem és megállapítottam, hogy szép.

11 évesen tetszett egy lány, de csak külsőleg.

Aztán 12 évesen szerelmes lettem egy lányba és egy év múlva már biztosan tudtam.

2015. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is nézegettem a lányokat, bár először nem gondoltam semmi olyanra, hogy biszex lehetek. Kiskoromban nagyon sokat fantáziálgattam arról, hogy egy lánnyal járok, de mivel úgy éreztem, nem szabad, magamra mondtam, hogy akkor fiú vagyok. :'D 5.-ben tetszett először lány úgy, mint ahogy egy fiú, akkor kezdtem el sejteni. Utána nem foglalkoztam vele, hátha akkor "elmúlik", mert "ezt nem szabad". Végül kb egy-másfél éve lettem teljesen biztos abban, hogy biszex vagyok, és már nem zavar, elfogadtam. 17L
2015. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!