Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Ha voltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha voltatok már együtt fiúval, kibírnátok, hogy mostantól többet nem szexeltek, csak lányokkal?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam lányokkal lenni (lány vagyok), de azt tudom hogy ha egy ideje nem volt barátom és megint van, akkor egy ideig elvagyok az ujjazással, nyalással, de utána elkezd hiányozni a rendes szex, és úgy érzem, én nem tudnék nélküle meglenni. Aki már tapasztalta a szexet, meg tudja mégis szokni, hogy összejön egy lánnyal és összeköti vele az életét, és többet nem érezhet péniszt?
2016. jún. 26. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elegem van a férfiakból! Elegem van a nőkből! Esküszöm, ha legális lenne, én biztos elvenném magamat! 21/L
2016. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon szeretem szájjal kényeztetni a férfit, ez mindenképp hiányozna.
2016. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!