Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba, akivel 1 éven keresztül nem lehet semmilyen kontaktom (vallási okok miatt), de mindketten írtunk egymásnak levelet, hogy ha letelt az 1 év együtt bontsuk fel. Ti kibírnátok ezt? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 02:18
 1/5 anonim ***** válasza:
szia:) én nem bírnám ki,de a barátom se,mi azt se bírtuk hogy külön legyünk 1-2 napnál többet. de ez azért is van,mert más beállítottságúak vagyunk,máshogy nevelkedtünk. nekem ez teljesen idegen hogy a vallás miatt ne lehessen csinálni bármit is. milyen vallás ez egyébként? nagyon kíváncsi vagyok. ha gondolod írj privát üzentet,beszélgethetünk. 22 éves lány vagyok :)
2014. jan. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a semmilyen kontakt alatt mit értesz? abszolút semmi? puszi, netán csók sem? vagy csak a szexre gondolsz
2014. jan. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazi a szerelem, akkor ki lehet bírni. Sőt!
2014. jan. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még ölelés sem! Talán most azért nehéz, mert nem is láthatom, és nem tudom mikor lesz lehetőségem látni.

Senki nem mondta, hogy könnyű, ugye? Most nagyon nehéznek érzem ezt most..

2014. jan. 19. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Bujjatok el valami nyugis helyen aztán aggyad neki :)
2014. jan. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!