Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 25 évesen sem tudok elélvezni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen sem tudok elélvezni, lány?

Figyelt kérdés

14 éves korom óta élek szexuális életet, az elsö annyira fájt htetettem h élvezem h aa ssrácnak jó legyen, alig ismertem és csakk plátoi szerelmem volt ö nem szeretett.Azóta csak 1x mentem el férfi közreműködésével,úgy ,mint maszturbálás közben és nem tudom miért,pedig a mostani kapcsolatom nagyonis bensőséges, nagyon szeretem őt,de többször gondolok másokra,érzek szexuális vágyat mások iránt,amiadt ,hogy vele még nem élveztem el pedig kb 2éve járunk,ezt eddig nemis tekintettem nagy dolognak, de most azárt költöztüünk külön mert egy ilyen másfelé irányuló szexulális vágyam túl erős volt éés nem feküdtemm le az egyénnel de azt hittem h beleszerettem,de nem,hisz most h külön vagyunk és újra olyan mint az elején randizgatunk meg minden el is felejtettem a másikat, de a lényeg h azt akarom h neki jó,legyen és aamúgy élvezemm is, csakk a csúcspontra nem jutok el olyan hevesen mint kéne....

Nemmerem neki elmondani,túllságosan megbántanám,hisz mindiig kérdezi h elélveztem-e,és.igyekszik is h jó legyen, szeretem őt nagyon segítseteklégyszi,hogy hogy tudnám megoldani,hisz a kapcsolatunk függ ettől!

Köszi



2016. júl. 7. 02:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi a hibákért, telóról írok,remélem érthető.
2016. júl. 7. 02:14
 2/4 RRR ***** válasza:
100%

segíts be magadnak bátran szex közben

mondhatod,mutathatod neki,hogy a legjobb neked

2016. júl. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
az egyik nagyon fontos elem akkor is az volna, hogy őszintén mond el neki. a szex nem egyszemélyes dolog, nem tudod csak te megoldani a problémákat.
2016. júl. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyalásnál sem élvezel el?
2016. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!