Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 18/ L.3 éve voltam szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/ L.3 éve voltam szerelmes lányba, most másfél éve egy csodálatos barátom van akibe szerelmes vagyok, most viszomt egy ideje mindig lányokról fantáziálok. HOgyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
bár boldog vagyok a kapcsolatomban, és semmi áron nem akarom elvesziteni, egyre többször kivánom, hogy egy lánnyal legyek, legalább egy kavarás ideéig. nem akarom elveszíteni a mostani kapcsolatom, együtt akarok maradni. Már azt is felajánlottam, hogy édes hármast próbáljunk ki, de vonakodott tőle, azt nem mondhatom el neki, hogy egy lányra vágyok helyette, mert nagyon rosszul esne neki, és azt nem akarom.

2016. júl. 14. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na, én ezért nem kezdenék komolyabb kapcsolatba biszex lánnyal. Tisztelet a kivételnek, de valamiért azt hiszitek, hogy a szexualitásotok a kapcsolaton felül áll.

Férfival jársz. Tedd fel magadnak a kérdést: vele akarsz maradni? Ha igen, akkor ne fantáziálj más személyről. Semmivel sem jobb, mintha fiúval akarnál "kavarni"... Ha pedig erősebb benned ez a dolog, akkor hagyd el a barátodat.

2016. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaj első, annyi eszed van, mint egy marék lepkének komolyan. A biszexualitás nem áll a kapcsolaton felül, egyszerűen baromi fiatal még a kérdező és mint kb. az összes ilyen korú ember, vágyik az újdonságra, a kalandra. Megkívánt mást, történet vége. Tökmindegy, hogy most az illető milyen nemű.


Kérdező van X lehetőséged:

1) a legnagyobb titokban félrelépsz, hogy lenyugodj. A létező legge...rinctelenebb húzás, utána elszámolhatsz a lelkiismereteddel plusz semmi nem garantálja, hogy ne kívánnál meg később ismét mást.

2) elnyomod magadban, lehet csak egy fellángolás. Ha minden más jó a barátoddal, akkor reménykedhetsz benne, hogy ez majd lecseng, esetleg belemegy a hármasba.

3) marad ez a patthelyzet és kivársz, hogy eldöntsd, mennyire hosszútávra tervezel vele.

2016. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ. semmi esetre se akarok félrelépni, nem is birná a lelkiismeretem. meg mondom, szeretem. szóval az eszembe se jutott soha, hogy a való életben félrelépjek. és tényleg vele szeretnék maradni, ezért zavar ennyire, hogy hiányzik a női része. csak gondoltam hátha tud valaki valami módszert rá, hogy ezt elnyomni vagy mi, vagy volt-e már más is hasonló helyzetben
2016. júl. 15. 00:44
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Elnyomod vagy kiéled valamilyen módon, tényleg nincs más opciód.
2016. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!