Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mégis mi van velem?! Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi van velem?! Nem tudok szerelmes lenni egy férfibe sem, csak nőbe. Többi lent.

Figyelt kérdés

Már nagykorú vagyok,de még eléggé fiatal.Egészen eddig úgy voltam,hogy vonzott pár férfi,de soha egyikbe sem tudtam beleszeretni.Nem úgy,mint nőkbe.Ott megvan a szexuális vonzalom is és a lelki vonzalom is.Mi lesz így velem?!Hogy lesz így férjem?Fogjuk rá,hogy elfogadtam már régebben,hogy biszexuális lehetek,de azt nem tudom tolerálni,hogy nőkbe nagyon szerelmes tudok lenni,de férfiakba nem tudok beleszeretni.Miért van ez?!Mit tudok tenni?Valaki hasonlóan?

Ja,és persze az csak hab a tortán,hogy a nálam idősebb nők vonzanak,akik általában 100%,hogy heterók,családosak.


2016. márc. 29. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Te könnyebben fogod elfogadni, mint a családi ismerődi köröd....

Nem lehetetlen, h egymásra találjatok egy kedved szerinti nővel, s családként éljetek, már csak azért is,mert mint nő (és biszex nő) tudsz kapcsolatot létesíteni férfival, s szűlethet gyermeked

2016. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a biszexualitás úgy jelenik meg, hogy nőkbe nem tudok szerelmese lenni.

Szerintem ez teljesen emberfüggő

De majdcsak akad egy férfi aki megdobogtatja a szíved

2016. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
(Gondolom lány vagy) Szerintem lehet ésszel is szeretni. Keress magadnak egy szintén leszbi vagy biszex lányt akivel meg van a szikrázás, és ha később családot szeretnél biztos lesz olyan pasi aki imádni fogja, hogy biszex vagy és neked meg biztonságot ad a közelsége, még ha nincs is meg a nagy lángolás.
2016. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!