Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem tudom mi ez, hogy kell,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi ez, hogy kell, Crossdresser?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, de nagyon érdekel a crossdressing. Eddig nem engedtem neki de most elhatároztam hogy legalább megpróbálom. Mindenki aki érintett a témában megköszönöm a tanácsát, privátokat is szívesen fogadok! Kor nem számít! Köszönöm!

2016. júl. 18. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Én is nemrég kezdtem bele, szóval ha tanácsot adnék, akkor kb. vak vezetne világtalant. Maximum annyit tudnék mondani, hogy ne legyél gátlásos a boltokban (mondhatod azt, hogy ajándékba veszed, de ha azt mondod, hogy magadnak veszed, akkor se fognak beszólni, mert félnek, hogy akkor szólsz az üzletvezetőnek, és akkor bajba kerülnek), bugyiból kicsit nagyobbat vegyél, mint a férfi méreted, ha lehet (főleg azokból a fajtákból, ami kevesebbet takar), és látogass el ide: [link] mert itt elég sok "sorstárs" van, aki biztos jobban ki tud segíteni, mint én.
2016. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Na itt a lényeg az az volna, hogy a tény és az érzés, hogy női ruhát viselsz, az neked szexuális örömöt okoz, felizgat, boldoggá tesz. A lényeg nagyon egyszerű, mégpedig hogy olyan ruhát válassz, amiben szexi és csábító lánynak érzed magad. Persze nyugodtan ki is sminkelheted magad, kilakkozhatod a körmöd, vehetsz fel valami szép hosszú parókát, stb. Igazából akkor fogod tudni kiélni ezt a vágyadat, ha alacsonyabb termetű vagy, vékony homokóra testalkattal, hiszen a legszebb ruhákat ilyen testre tervezik. Mellesleg női cipőket sem gyártanak nagy méretben olyan nagyon.


És persze innentől már minden a fantáziátokon múlik, hogy ezt hogyan viszitek be a szexuális életbe. Például lehet olyat játszani, hogy a partnered erényövet tesz a farkadra (lányként ne a farkaddal élvezz) és csak úgy élvezhetsz el, hogy megdugnak (persze a kulcsot csak a tisztálkodás idejére kapod meg, arra a pár pillanatra, míg megmosod a farkad). Vagy ha tudtok egy olyan helyet, ahol főleg biszex és meleg pasik járnak, akkor kipróbálhatod magad, hogy mekkora r_banc tudsz lenni.


22/L

2016. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én szivsen viselek nöi selyem nylon bugyikat kényelmes
2016. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tapasztalt vagyok, sőt már a mindennapjaimat is nőként élem, ha gondolod írj nyugodtan, szívesen adok tanácsokat.
2016. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Rea Müller
2016. nov. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!