Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Crossdresser probléma!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crossdresser probléma!?

Figyelt kérdés

Függő lettem, rettenetesen szégyellem a dolgot, felpróbáltam női fehérneműket fiúként, és mára már anélkül el sem tudok élvezni, felizgulni. Valaki tudna segíteni, tanácsot adni, aki esetleg hasonló helyzetben van?

Köszönöm mindenkinek a választ!



2016. jan. 25. 23:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Privát üzenetben is elfogadok segítséget!
2016. jan. 25. 23:48
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? És amúgy heteró, bi, meleg? ;)
2016. jan. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
18 Hetero, bár félek nem teljesen.
2016. jan. 25. 23:53
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Először is, ha crossdresser vagy, más néven transzvesztita, az nem befolyásolja a szexuálus beállítottságodat. Nem leszel emiatt bi- vagy homoszexuális, ha egyébként pasihoz hozzá sem nyúlnál. Csupán olyan, mint az összes többi fétis. Szóval ne fojtsd el, mert csak azt éred el vele, hogy frusztrált leszel. Ha otthon egyedül vagy, öltözz be nyugodtan. Sőt, sokkal kellemesebb a női ruha érintése, ha leborotválod a tested. A lábadon főleg jó érzés. Nekem is van ilyen hajlamom. Kell egy megértő lány, akit nem zavar néha a szerepcsere. Csak az agyára ne menj vele, ha férfire vágyik, légy férfi.


Ha gondolod, írhatsz. Én édesanyám ruháit próbáltam fel 16 évesen.


22/F

2016. jan. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, másokat is szívesen meghallgatok!
2016. jan. 26. 00:35
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hol itt a probléma? Ha neked ez jó, akkor csináld. Ez nem olyan dolog amiről le lehet szokni.
2016. jan. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Írjatok még nyugodtan!
2016. jan. 26. 00:56
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen viselek női selyem nylon fehérneműt nincs ebben semmi különös. sőt rokonaim közül is akik igen csak fiatalok. régen meg irigyeltem azokat a fiukat amikor még általános iskolába jártam akikre anyjuk selyem lány bugyit adtak. Nem tartom betegségnek. Szeretnék meg ismerni olyan családokat ahol ilyesmi előfordul.
2016. jan. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nekme bejönnek a női ruhás srácok is. Dugtam már párat:)
2016. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, írjatok még nyugodtan, elfogadok minden tanácsot, privátban is!
2016. jan. 26. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!