Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Segítség, beleszerettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, beleszerettem a barátnőmbe és nem bírom elviselni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az én történetem ott kezdődik ,hogy a barátnőmmel mindent megbeszéltünk régebben ,de tényleg mindent khm :'D . Na és egyszer hónapokkal ezelőtt jött egy ötlet , fogjuk meg a másik mellét , és hát fogdostuk egymást puszilgattuk egymást ,ebből csók lett ... na ott tudtam hogy én nem heteró vagyok hanem 99%-hogy biszex . Volt még pár cifra dolgunk ,de aztán ő megtalálta a nagy Ő-jét ,iméádják egymást én meg a barátságunk miatt kinzom magam , féltékeny vagyok iszonyatosan. Fáj , depressziós vagyok ,nem bírom elviselni , a lány csak kiváncsiságból csinálta. Én azért mert élveztem. SEgítsetek kérlek ,hogy szeressek bele másba mert már 4 hónapja mást se próbálok , de nem bírom.


L/15



2016. júl. 18. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Először is, a te korodban a hormonok érnek, de még nem biztos hogy jó ötlet kijelenteni, hogy kikhez vonzódsz. Fiúval próbáltad már egyáltalán? Hiába érzed azt hogy "úristen élveztem" lehet hogy valójában ez is csak a kíváncsiság eredménye. Hidd el, én is szerelmes voltam a legjobb barátnőmbe. De valószínűleg engem csak a kíváncsiság vezérelt, már boldog vagyok egy férfival. Nem minden ember egyforma, de ez is egy lehetőség. Szerintem ne vedd ezt ennyire komolyan, a te korodban felesleges a szerelem.
2016. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Miert nem veted fel nekik, hogy csinalhatnatok 3asban?
2016. júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm, lehet igazad van .... :)
2016. júl. 19. 08:27
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#1: Ha most vonzódik a lányokhoz és élvezte később is fog. Nincs az a nemi hormon ami a szexuális orientációt megváltoztatja.


#Kérdező: Biszex vagy, felismerted magadban. Pont.

Amit tudsz csinálni, hogy vagy kerülöd barátnődet, és ezzel esetleg (erre egyébként semmi garancia nincs) lenyugszik a lelki világod, és képes leszel másra odafigyelni. Erőszakkal, "csak azért is" nem fogsz más fiút/lányt találni. Az majd jön magától, de amíg a barátnőd tölti ki a gondolataidat, addig nem fogod az új lehetőségeket észrevenni.

Lehet, hogy színt kéne vallani barátnődnek, hogy értse miért fogod kerülni egy ideig vagy ritkábban keresni. Rizikós, de célravezető lenne.

2016. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok. Ez tény, de attól még a kíváncsiság igen is hajthatja. Teljesen mindegy szerintem, 15 évesen ezt akkor is korai kijelenteni, majd felnőtt fejjel meglátja.

A legfontosabb az egészben, hogy erre ne menjen rá a barátságotok, és hagyd, ha ő megtalálta a boldogságát. Én tudom, hogy mennyire rossz, hidd el, az én barátnőmnek is lett fiúja, akibe beleszerettem. A mai napig vannak a fejemben gondolatok, de tényleg megtaláltam azt, akivel el tudom képzelni az életemet. Egyszer te is megtalálod, ha fiú lesz, fiú lesz, ha lány, akkor lány. Most inkább szerezz barátokat, tanulj és élvezd a "gyerekkort", amíg lehet, csak ezt tudom tanácsolni. :)

2016. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
pff.járj bulizni ezerrel hátha összeszedsz valami csajt,vagy összeszed téged valaki.
2016. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor az lenne a legokosabb hogyha nem barátkoznék vele? :/
2016. júl. 19. 21:20
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Te érzed, hogy a szàmodra mi lenne a legjobb megoldás. Nem mondhatja meg senki, hogy mit csinálj, a saját érzéseiddel küzdesz, ami soha nem könnyű. Dönts úgy ahogy neked jobb, mert ha nem, lehet megbánod.

Kitartást :)

2016. júl. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. júl. 20. 12:27
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szintén #1. vagyok. Azt, hogy te túl tudsz-e ezen lépni, neked kell eldöntened. Én a legjeslegjobb barátnőmbe szerettem bele és képtelen lettem volna nélküle folytatni, sok minden van mögöttünk.
2016. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!