Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akkor én most biszex vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor én most biszex vagyok?

Figyelt kérdés
2 éve volt egy barátom. Nagyon szerettem, de egyszer álmodtam az egyik barátnőmmel olyat, hogy lekapott. Azután hónapokig csak arra tudtam gondolni, az álomra, a lányra. Utána barátommal szakítottunk, elballagtunk, stb. Azóta van egy új barátom (pár hónapos kapcsolat, de régebb óta ismerem, nagyon szeretem). Viszont most, hogy nyár van, ismét közelebb kerültünk egymáshoz, és megint rajta agyalok, nem tudom kiverni a fejemből. Nem vagyok szerelmes belé, szeretem a barátom, semmi pénzért nem csalnám meg, de mégis érzem, hogy kicsit vonzódom a lányhoz... Akkor én most bi vagyok? És mi a véleményetek az egészről?

2016. júl. 21. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz akár bi,vagy kíváncsi hetero!! Az hogy egyszerűen vonz e a dolog,vagy csak kíváncsi vagy az akkor derülne ki ha ki is próbálnád.Mert akár kíváncsi vagy,akár vonzódsz,mind a kettő a kíváncsiságon is alapul az elején,igaz?
2016. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valami hormonális dolog + kíváncsiság. :D engem nem érdekeltek a lányok, egyik nyáron viszont két lánynal aludtam egy szobában. Egyik éjjel nem a saját ágyamban aludtam, mert le lett öntve vízzel K. felajánlotta, hogy odaadja az övét, ugyis előbb kell haza mennie. Pár órával később arra ébredtem, hogy T. ( Bocsi a betűk miatt, de nem akarok neveket :D ) oda ül az ágyra, beszélget a múlt éjjelről és, hogy meg akarja ismételni, nem igazán értettem, de gondoltam kivárom a végét :D aztán éreztem, hogy benyúl a takaróba símogatni kezdett. Mire szóltam volna, már a számban volt. Hozzá teszem, nem csókolt rosszabbul mint egy pasi és tudta, hova kell nyúlni, és persze, hogy jó ideje nem voltam senkivel. Egy szó mint száz, begerjesztett !!! A csók után persze érezte, hogy nem az van ott aki tegnap. Fel oltotta a kis lámát és nézett nagyot, de mondtam, hogy nem para, vissza leoltottam és minden további nélkül, rutintalanul és nem agyalva teljesen jól elvoltunk:D

Reggel beszéltünk, mondtam, hogy sesem volt még ilyen de élveztem. 3 napig játszogattunk, aztán hazajöttem. Bevallom érdekes és kellmes volt! De azóta sem voltam lánnyal és NEM is vágyom !!! :) :D

2016. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
84%
Ha a meleg kukikat szeretes akkor azt, ha puncit szeretsz nyalni akkor nyaljad ki rendesen mint micimackó a köcsögöket
2016. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!