Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melegből biszex? 22F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegből biszex? 22F

Figyelt kérdés

Na jo, egy kicsit hatasvadasz a cim... De nagyon fura dolgok tortennek velem :D tudom, hogy meleg vagyok, imadom adni es kapni a f szt. De valamiert az utobbi egy evben ujra hetero po rnokat is megnezek, sot ki is csapom ra. Bar inkabb a sracokat nezem, ettol fuggetlenul izgat a gondolat hogy egy csajt megp a koljak. Ki n y a lni nem, de sz e x mehetne akar gumi nel kul is, meg a szep melleket is szeretem. Mi a franc van, bi lettem? :D jart valaki hasonloan?

22F



2016. júl. 14. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Heterók is válnak meleggé, vagy biszexé. Semmi különös nincs benne. Fordítva miért lenne más? Valószínűleg soha nem volt pusztán heteró/meleg az illető, csak még nem ismerte ki igazán magát.
2016. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jól hangzik. Nem vagyok homofób, ne értsd félre, de én örülök neki, ha van akivel ez megesik. Esetleg próbáld meg, hogy kipróbálod a maszturbálást lány solo videó, vagy leszbi videó közben.


Bár én heteroként is fiú-lány, vagy többes videókat nézek.

2016. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkodtam rajta :) melegként rengeteg hetero videot nézek, ami fura, hogy izgatna, ha nézhetném, ahogy egy helyes srác lefekszik egy lánnyal meg ilyenek :s pedig meleg vagyok azt hiszem :/ és annak a gondolata is izgat, hogy a srác abban segítene, hogyan kell a lánynak örömet okozni, én arra gondoltam, hogy keresnék egy biszex srácot és bevonunk egy lányt is és akkor a srác segít, de max biszex lehetek, hetero nem leszek sose :/ mert tetszenek a fiúk, az is fura, hogy ezt passziv létemre szeretném csinálni, de nem voltam még sraccal, se lánnyal :/ 21/f
2016. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
brit tudósok állitják,hogy lehet,te vagy rá a bizonyiték.
2016. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!