Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Érdemes lenne kipróbálnom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne kipróbálnom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy voltam már több pasim,és szeretek a fiúkkal szeretkezni,de most egy kis gyengédségre,női szeretetre, legfőképp puncira vágyom, mert vonz szexuálisan a női test is. Eléggé vágyom már rá,és jólesett kitálalni az egyik barátnőmnek,aki erre felajánlotta,hogy ha szeretném, kinyalhatom meg szexelhetek is vele. Abban egyeztünk meg,holnap este átjön,mert akkor leszek itthon magam,és addigra döntsem el,hogy mit szeretnék. Őszintén szólva nagyon szép lány meg csinos is, meg szívesen szexelnék is vele,csak attól tartok,hogy utána már rámehet a barátságunk,és az nem lenne túl jó. Mit tennétek a helyemben?

2016. júl. 21. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom attól félsz, hogy nem csak azt ébresztheti fel benned, hogy nőre van szükséged, hanem azt, hogy konkrétan rá. De ha kihagyod, akkor szerintem azon fogsz tipródni. Használd ki a helyzetet. Kellemes estét nektek! ;)
2016. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szóval mind ketten biszexek vagytok.szerintem a barátságotok nem hiszem hogy bánni fogja szóval nyugodtan csináljátok
2016. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltátok? :)
2016. júl. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg ma este jön át.
2016. júl. 22. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na végül mi volt? :)
2016. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!