Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg lehetséges, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetséges, hogy a nők 85%-a biszexuális csak sokaknál ez alkoholfogyasztáskor "jön elő"? (nálam is)

Figyelt kérdés

hetero lánynak gondolom/tam magam, eddig csak férfiakkal volt kapcsolatom és nem is vonzódom más lányokhoz

viszont bulikon már többször előfordult, hogy inkább más lányokat néztem meg, illetve lány jött oda hozzám, táncoltunk és csókolóztunk is és egy pillanatra sem éreztem kényelmetlenül magam emiatt

de józanul meg a férfiakhoz vonzódom, szóval egyre kevésbé értem saját magamat....most akkor van egy "józan hetero én" és egy "részeg bi én" vagy micsoda?

van itt aki hasonló szituban van? :c

L/20



2016. júl. 24. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem így sikerült két csajjal szexelnem egyszerre. A párom is ilyen mint te. Mikor beiszik akkor csajozni akar állandóan és hát sikerül is neki. Aztán egyszer haza sikerült vinnünk az egyik ilyen lányt akit össze szedett egy buliban :)

Egész kellemes együttlét volt, bár másnap reggel a csaj nagyon zavarban volt és gyorsan lelépett. Azóta se hallottunk róla semmit :)

2016. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Nalam olyan van, hogy pasik vonzanak, mindig is pasikba voltam szerelmes! de ha szep a lany, arca, alakja, teszik a szemelyisege, elnezegetem. masztizom ra :) viszont, ha szexelnem kellene vele tenylegesen, rosszul lennek :( :/ a punci sem vonz :/ ha a szamhoz kellen erintenem hat nem tudom :/

Ez micsoda vajon ? (.(

2016. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztaltam más nőknél is. Engem nem zavar! F.
2016. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Akkor én a 15%-ba tartozom.:)20/L
2016. júl. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen vagyok mint te, kerdezo.:/
2016. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
És azt a pasit minek neveznétek aki meleg de ha kicsit iszik nőkkel smárol és nőket fogdos a buliba?
2016. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Ja kb. jól becsülted.


#2 Az kis látens biszexualitás. ;)

2016. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 BiTOPro97 ***** válasza:
100%
#2 És a nemi érett lányok, nők 99%-nál a minimum. ;)
2016. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 BiTOPro97 ***** válasza:
100%
#6 Látens biszexnek.
2016. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

És kedves kérdező:


Gátlásokat old fel az alkohol. De messzebbre is megy az ember sokszor, mint szeretne néha.


De ez így amit leírtál tök átlagos.


A többi válaszommal együtt értelmezd! ;)

2016. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!