Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg és/vagy biszex fiúk/férf...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és/vagy biszex fiúk/férfiak! Milyen volt az első passzív, illetve aktív szexuális élményetek a saját nemetekkel? Valamint milyen kapcsolatban voltatok ezzel a sráccal?

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem olyan, mint amilyenre számítottam, de összességében jó :) két évig voltunk együtt, szóval komoly kapcsolat volt
2016. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Továbbiakban légyszi tegyétek hozzá, hogy melyiket próbáltátok ki először...az aktív, vagy a passzív szerepet
2016. júl. 28. 22:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első alkalommal osztálytársammal kivertük egymásnak. A másodikban passzív voltam, azóta uni.
2016. júl. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire volt jó a passzív szerep?
2016. júl. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Leszoptam egy srácot. Miközben csináltam valahogy kellemetlenul ereztem magam vartam a veget. De ez hamar eljött gyorsan ment az ido, de vissza gondolva meg nagyon jo volt. Fura
2016. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel szerencsém volt, a partner figyelembe vette, hogy akkor nekem az volt az első, passziv voltam (ill. vagyok azóta is) Jólesett, jó volt.

Hetente találkoztunk, de nem nevezném kapcsolatnak, inkább csak "összejártunk".


31F

2016. aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
alkalmi volt és csak szoptuk egymást de jó volt.
2016. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Passzív voltam és mindketten kezdők... Sajnos nem volt elég figyelmes és irányítani akart, ha nem tette volna tökéletes is lehetett volna, de így sem volt rossz... A második próbálkozás már mással volt, én passzív, irányítottam, mindkettőnknek iszonyú jó volt, napokig a hatása alatt voltam. Szívesen átélném újra, de sajnos más országokban élünk azóta, mást meg nem ismerek, aki aktív és "irányítható" lenne.
2021. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#4

A várt fájdalom, amit mások elbeszélése után vártam, elmaradt. A behatolás volt kicsit kellemetlen, utána élveztem minden másodpercet, amíg a másik férfi dugott.


#3 voltam

2021. jún. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!