Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kipróbálni fiúkkal dolgokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálni fiúkkal dolgokat csak úgy?

Figyelt kérdés
Jó lenne nehány alap dolgot kipróbálni hasonló sráccal, de a legtöbb kamu, vagy egy üzenet után dugni akar. Ha lassan, kötetlenül lehetne, haladni. Ha valakinek nem tetszik, akkor leállunk. Értelmes, kulturált fitalas srácokkal, netán haverkodni. Van olyan, aki talált valakit, akivel lassan haladt, kölcsönös tisztelettel stb?
2016. aug. 11. 20:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%

Én

-23 éves bi srác

-képcsere egyből

-dugás már az első alkalommal


Így ismerkedek. (Sikeresen amúgy.) (Nem, nem ezen az oldalon.)


Aki heteket-hónapokat akar várni a keféléssel vagy nem mer magáról egyből arcképet küldeni (kölcsönösen), az nem tudom mit vár.

2016. aug. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne :D
2016. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Jo latni, hogy azert nem mindenki beteges dolgokat akar. Csak lazan;)
2016. aug. 13. 18:04
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, én egy nagyon hasonló arcú és frizurájú (nem baj, ha kevésbé izmos, de azért ne legyen sokkal vékonyabb), ideális esetben 180 cm körüli bi/meleg srácot

szeretnék legalább szexhavernek (anális szex nélkül):

[link]

[link]

[link]

;)

2016. aug. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy hete izgat engem is komolyabban. Azonban csak vidékiek meg kövérek meg nagyon durván levágós fiúk írtak. Én nem vok jó pasi de rossz se. Csak egy hasonló fiút akarok majd...
2016. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Aki lazabban fogj fel, elsore semmi stressz meg eroszakoskodas, hanem normalis tarsasagra es fokozatossagra vagyik,irhat:)
2016. aug. 19. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!